M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.10.2019 - 00:06
Psavec: Bezva, ST.
|
26.10.2019 - 19:13
|
26.10.2019 - 07:44
matousekKkrejca: ST
|
25.10.2019 - 23:37
M.A.Rek: Ringo: A pomohlo ti to? Mne ne... ;O)
|
25.10.2019 - 22:34
Ringo: Marku, co je tvoje vytí proti zvukům, které jsem ze sebe vydával já při čtení tvého dílka... ;-)
|
25.10.2019 - 20:27
M.A.Rek: Gándhí: Wrlé děkujůůůů
|
25.10.2019 - 20:26
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, fascinuje mne, jak jsou holky všímavé. Chlapi si posledního verše mnohdy ani nevšimnou... ;O)
|
25.10.2019 - 20:24
M.A.Rek: byron:
Děkuju. Vzhledem ke konci posledního verše pouze testosteron. Ale, upřímně, po navrhovaném střídavém i stejnosměrném proudu by úplně všechno. |
25.10.2019 - 20:18
Lilith: Aj, to síla celé a konec moc fajn :-)
ST |
25.10.2019 - 16:50
byron: Když ti začne povážlivě klesat testosteron(kromě jiného), nasaď sluchátka, pusť AC/DC a běž si zaběhat do lesa...:-).
ST P.S.: Málem bych zapomněl...k večeři brokolici...mno...:-). |
25.10.2019 - 14:21
Gándhí: vrlé ST
|
24.10.2019 - 15:28
M.A.Rek: Milena S.: Děkuju, to jsem rád.
|
24.10.2019 - 09:40
Milena S.: Moc hezká... ST
|
23.10.2019 - 22:06
M.A.Rek: Psavec: Kajuta: matousekKkrejca: Kapka: René Vulkán: Emma Wallace: Psavec: Lilith: Díky, i za skvělé komentáře, a přeji dobrou chuť. :O)
|
23.10.2019 - 22:03
M.A.Rek: valerie:
Chutě rostou a já skučím hlady, proč jen ráno, klidně i večer, prostři si mě a ochutnávej, vem si mě do parády... Nechutenství si nepřipouštím, naservíruji si tě i s oblohou, vychutnám tě chvíli dlouhou, já tě chutím, já tě baštím... Není zač, rádo se stalo :O) |
23.10.2019 - 20:40
|
23.10.2019 - 18:40
Psavec: ST.
|
22.10.2019 - 22:05
M.A.Rek: byron:
Libido ke koupi nebylo a není, to strhla by se vřava, to bylo by jako koupit kousek duše od samotného ďábla. ;O) |
22.10.2019 - 21:47
Emma Wallace: PovedenoST navzdory mizícímu libidu ;-)
|
22.10.2019 - 20:07
Lilith: ST tobě i komentům ;-)
|


