M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
19.10.2019 - 22:09
byron: Nějak se mi sem k tobě zatoulao ST...
Skvěle brachu...je to srdeční!!
19.10.2019 - 19:33
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: Díky všem za nakouknutí do klíčové ďourky, i za komentáře a veršíky.
19.10.2019 - 19:28
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Psavec: Kapka: Elisabeth.S: Díky Vám za společné toulání večerní Prahou, a díky i za milé veršíky.
19.10.2019 - 19:26
M.A.Rek: Ringo:
Ne, že by nebyl
Dé Bé
debil,
jistěže debilem byl,
ale kdyby nebyl,
jako, kdyby vůbec nebyl,
tak by můj klukovský svět
něčeho pozbyl,
a jen Šuk a Hek s Timurovou partou by zbyl,
a zač by takový svět byl?
19.10.2019 - 19:16
Psavec: Pěkné vzpomínání. ST
19.10.2019 - 17:15
Ringo: Asi bys proti mému názoru nebyl, že Dé Bé byl debil.
19.10.2019 - 16:30
M.A.Rek: Ringo: Jo, však jsem dumal, mám-li dát DB či db. Kdo se může pochlubit tím, že svedl v šesti letech vítězný boj s Dlouhým Bidlem? ;O)
19.10.2019 - 16:25
Ringo: „tím dlouhým bidlem dát světlu lampy žít,“

Po úvodu se vlastně i tady objevila narážka na tvorbu Jaroslava Foglara. Tohle bidlo je mimochodem asi tak tisíckrát užitečnější než ono z Bratrstva kočičí pracky.
19.10.2019 - 11:15
Elisabeth.S: NoSTalgie z Tvých
řádků dýše
Krásně Ti to píše!
19.10.2019 - 11:13
Elisabeth.S: Zasněné nitro odemykat
v plen dáti svoji duši
STrachem z bolesti
se nezalykat dá víc námahy
než leckdo tuší;-)
19.10.2019 - 11:07
vavaoko: Znám taková místa i duchy těch míST.
19.10.2019 - 05:42
Kapka: ST*
Podvečerem s tátou šerem procházka - kouzlo zde vklouzlo, zůstala otázka...
Moc hezké vzpomínání.
18.10.2019 - 20:28
Kapka: Až najdeš klíč, co odmyká
už bude pryč, uniká...
ST
18.10.2019 - 15:23
Květka Š.: eSTéčko
17.10.2019 - 23:11
M.A.Rek: byron: Celý svět... :O)
17.10.2019 - 19:40
Psavec: ST.
17.10.2019 - 19:32
Lilith: Zamyky zamyky ST
17.10.2019 - 19:28
Kajuta: Dveřníkovým tajemSTvím..
17.10.2019 - 17:21
byron: Odemnknout dveře, které se zdají být neodemknutelné bývá fuška. Jde o to, jestli ta námaha stojí za to. Na pohled třebas krásné dveře, dřevěné, ruční práce, radost pohledět...však co je za nimi?...:-).
ST
17.10.2019 - 16:41
M.A.Rek: Ringo: Jo, to záleží na odvaze,
a také na povaze,
a je jedno zda v Praze
nebo na Kavkaze,
zda citový kamikaze,
skončí neblaze,
až na podlaze,
možná i na provaze,
když mu bouchnou saze.
Jsi z toho v obraze?
1 ... 160|161|162|163|164|165|166|167|168 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku