M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.10.2019 - 22:09
byron: Nějak se mi sem k tobě zatoulao ST...
Skvěle brachu...je to srdeční!! |
19.10.2019 - 19:33
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: Díky všem za nakouknutí do klíčové ďourky, i za komentáře a veršíky.
|
19.10.2019 - 19:28
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Psavec: Kapka: Elisabeth.S: Díky Vám za společné toulání večerní Prahou, a díky i za milé veršíky.
|
19.10.2019 - 19:26
M.A.Rek: Ringo:
Ne, že by nebyl Dé Bé debil, jistěže debilem byl, ale kdyby nebyl, jako, kdyby vůbec nebyl, tak by můj klukovský svět něčeho pozbyl, a jen Šuk a Hek s Timurovou partou by zbyl, a zač by takový svět byl? |
19.10.2019 - 19:16
Psavec: Pěkné vzpomínání. ST
|
19.10.2019 - 17:15
Ringo: Asi bys proti mému názoru nebyl, že Dé Bé byl debil.
|
19.10.2019 - 16:30
M.A.Rek: Ringo: Jo, však jsem dumal, mám-li dát DB či db. Kdo se může pochlubit tím, že svedl v šesti letech vítězný boj s Dlouhým Bidlem? ;O)
|
19.10.2019 - 16:25
Ringo: „tím dlouhým bidlem dát světlu lampy žít,“
Po úvodu se vlastně i tady objevila narážka na tvorbu Jaroslava Foglara. Tohle bidlo je mimochodem asi tak tisíckrát užitečnější než ono z Bratrstva kočičí pracky. |
19.10.2019 - 11:15
|
19.10.2019 - 11:13
Elisabeth.S: Zasněné nitro odemykat
v plen dáti svoji duši STrachem z bolesti se nezalykat dá víc námahy než leckdo tuší;-) |
19.10.2019 - 11:07
vavaoko: Znám taková místa i duchy těch míST.
|
19.10.2019 - 05:42
Kapka: ST*
Podvečerem s tátou šerem procházka - kouzlo zde vklouzlo, zůstala otázka... Moc hezké vzpomínání. |
18.10.2019 - 20:28
|
18.10.2019 - 15:23
Květka Š.: eSTéčko
|
17.10.2019 - 23:11
M.A.Rek: byron: Celý svět... :O)
|
17.10.2019 - 19:40
Psavec: ST.
|
17.10.2019 - 19:32
Lilith: Zamyky zamyky ST
|
17.10.2019 - 19:28
Kajuta: Dveřníkovým tajemSTvím..
|
17.10.2019 - 17:21
byron: Odemnknout dveře, které se zdají být neodemknutelné bývá fuška. Jde o to, jestli ta námaha stojí za to. Na pohled třebas krásné dveře, dřevěné, ruční práce, radost pohledět...však co je za nimi?...:-).
ST |
17.10.2019 - 16:41
M.A.Rek: Ringo: Jo, to záleží na odvaze,
a také na povaze, a je jedno zda v Praze nebo na Kavkaze, zda citový kamikaze, skončí neblaze, až na podlaze, možná i na provaze, když mu bouchnou saze. Jsi z toho v obraze? |


