M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.11.2019 - 16:18
Ringo: Já si myslel, že to bude nějaká čuňačinka…že je někdo skoro všude špinavej jako prase…
A neboj se, nikde tě drbat nebudu, že vůbec neumíš psát. ;-) |
02.11.2019 - 15:14
M.A.Rek: valerie: Děkuju, a nápodobně, a rád se nechám... :O)
|
02.11.2019 - 10:00
valerie: SlaSTné ráno přeji a naději :-)
|
01.11.2019 - 20:35
Lilith: Nebojím se ničeno nic, i svět plný sraček jednou skončí... a po nás puch... juch ;-)
ST |
31.10.2019 - 22:27
Gándhí: myslel jsem jinýho, ale tenhlecten je taky důSTojnej ;)
|
31.10.2019 - 22:09
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Lilith: Gándhí: Emma Wallace: byron: ankacabaprvni: Jak oby čejný nám připadá, a když zaniká, smutně přihlížíme, nevíme kudy kam, dozadu ani dopředu. Díky za nahlédnutí...
|
31.10.2019 - 19:53
|
31.10.2019 - 17:22
|
31.10.2019 - 10:08
vavaoko: Nebylo to až tak dramatický, jak jsi strašil v anotaci.
ST |
31.10.2019 - 09:45
M.A.Rek: Díky, nemusíš mít bobky, ty mne neséreš. :O)
|
31.10.2019 - 09:37
Ringo: Marku, ani tímto dílkem sis to u mne nepodelal. Ale ze jsem mel pred ctením bobky, o cem to bude...
|
30.10.2019 - 20:54
Gándhí: jako by nebylo doST slunce ubývání
jako by liSTopad nebyl tmy nositel o sobě sám hodinu uberem, jakýpak sraní když už, tak pořádně ať je to na pytel ;) |
30.10.2019 - 20:23
Lilith: ST
|
29.10.2019 - 19:12
vavaoko: ST
|
29.10.2019 - 17:05
ankacabaprvni: :-) Líbí
|
29.10.2019 - 00:45
Ringo: Marku, tak jsme tě odhalili jako jakobína. Ale neboj se, podle mne tě gilotina nečeká. Já alespoň v tomto směru nic iniciovat nebudu. ;-)
|
28.10.2019 - 21:03
Emma Wallace: SmuTný čas...
|
28.10.2019 - 20:50
byron: ST si zasloužíš ne jen jakoby...
|
28.10.2019 - 08:31
valerie: :-) a nevyj tolik, nebo si budu myslet žes to vzdal, že už budeš jen hnít a výt, ale je potřeba žít...ST:-)
|
27.10.2019 - 16:12
Dreamy: :)
|


