M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2019 - 11:31
M.A.Rek: Ringo: Cesty Tvých veršů jsou nevyzpytatelné, a to se mi na nich líbí, díky.
Vzteky Jan sahá na praka, míří, kde to tak kdáká třetí otvor u řiti Anča má, ten ho však už neláká. |
10.10.2019 - 10:37
Ringo: Anickase silne mrací,
hlas má náhle tvrdý: Starás se o kazdý prdy, dokonce i drací! Není to uz jako drív, zmenil si se, Jene, uz nepredávás denne tajne v satne líbesbríf. Pri odchodu zakdáká: Je to s tebou na draka! |
10.10.2019 - 10:03
vavaoko: ST
|
09.10.2019 - 21:17
M.A.Rek: valerie: Psavec: Elisabeth.S: Děkuju, bylo by mi ale milejší tu druhou sloku poskládat jinak a lépe. :O)
|
09.10.2019 - 19:58
Psavec: Bezva poskládané, ST.
|
09.10.2019 - 15:21
Elisabeth.S: ESTéčková práce;-)
|
08.10.2019 - 22:48
valerie: hezky jsi to poskládal :-) ST
|
08.10.2019 - 21:12
M.A.Rek: labuť: Děkuju. To by u nás nazvládnul ani Augiáš...
|
08.10.2019 - 21:10
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Psavec: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuju Vám všem za návštěvu a snahu o rovnováhu. A zvláště Byronovi za to zamyšlení, a Kajutovi za inspiraci. "Tíha" je vlastně odpovědí na jeho dílko.
|
08.10.2019 - 21:05
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Kajuta: Kapka: Lilith: Psavec: Ringo: valerie: vavaoko: Díky všem, za verše i za skvělé komentáře. :O)
|
08.10.2019 - 20:48
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám za nahlédnutí.
|
08.10.2019 - 20:46
M.A.Rek: Ringo: Oj, to jsi si popletl léčebné účinky. Šalvěj má opravdu rozsáhlé pole působnosti v lidovém léčitelství. Její nejznámějším léčebným účinkem je dezinfekční účinek. Žvýkaní šalvějového lístku doslova vyčistí ústní dutinu, pomůže od bolesti zubů, zklidní afty a infekce v celých ústech. Mírní příznaky menopauzy, pomůže i s nadbytečným pocením v tomto období. Je vhodná k podávání při léčbě močových cest, zažívacího systému a problémů s dýchacím ústrojím.
|
08.10.2019 - 20:37
M.A.Rek: Gándhí: No jejda, možností je habaděj, třeba i fraktura lebky francouzským lkíčem. Díky. :O)
|
08.10.2019 - 19:40
byron: Náhodné poskládání sedlo...
ST |
08.10.2019 - 19:22
Ringo: „babské ucho, hnisavý vřed.“
Tohle už je, Marku, silný kafe podaný přes čáru. Drtivá většina našich seniorek má zvukovody v tomto směru v naprostém pořádku. (nemluvím o již častějším výkonu sluchového orgánu na přibližné úrovni pařezu) |
08.10.2019 - 18:22
Lilith: ST
|
08.10.2019 - 16:34
Gándhí: ST... nebo třebas něžně opilí francouzským jazykem ;)
|
08.10.2019 - 12:15
Kajuta: ST...
|
08.10.2019 - 09:27
vavaoko: ST
|
07.10.2019 - 23:01
valerie: Taky mam básničku Ticho, příště ji vložím. Kolikrát před tichem sami utíkáme a přitom je tak krásné potichu poslouchat ticho...ST
|


