M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.10.2019 - 08:41
Kapka: ST
|
12.10.2019 - 00:35
Psavec: Lži mají zelenou,ST.
|
11.10.2019 - 19:42
Kajuta: ST...
|
11.10.2019 - 17:07
M.A.Rek: byron:
Pak raději sůl v očích mít, v houfu, však ne ve stádu být, to oné ostošest, však voly nevolit... Díky. :O) |
11.10.2019 - 17:00
byron: Lži pro stádo jako soli je třeba...by telilo se, pak volilo...
ST |
11.10.2019 - 16:32
Ringo: Pod nos mi šel především ten s(k)eptický závěr. ;-)
Proti lžím (nejen hradním) je potřeba se bezvýhradně ohradit. |
11.10.2019 - 10:34
vavaoko: Lžím se daří. Bohužel.
ST |
11.10.2019 - 09:37
M.A.Rek: Elisabeth.S: Lilith: Kajuta: Psavec: byron: Květka Š.: I Vám Jeníčkům a Aničkám děkuji, a jsem rád, že Vás dokáže pobavit každý prd.
|
10.10.2019 - 23:15
valerie: opravdu, ale opravdu jsem si poeticky pošmákla :-), musím dokonce konstatovat že mi báseň přijde až vzrušující a přečetla jsem si jí ještě jednou a opravdu je, dráždí představivoST a fakt se ti povedla a tvůj koment :-)to mi zrovna stál mě pobavil, vím že to pokračuje jiným směrem:-)
|
10.10.2019 - 23:03
valerie: Hmmm, tak řekla bych doSTi silný kafe, možná spíš Whisky, jestli opravdu, ale opravdu jsi tak trpělivý a bez zloby se do toho pouštíš dál a dál, tak jsi snad svatý, většina chlapů by byla vzteklá, nepříjemná, možná i vulgární. Moc se mi líbí ale jak je tato problematika popsána, tak skoro jemně, něžně a bez zlosti, myslím problematika mnoha manželských ložnic :-)
|
10.10.2019 - 22:58
Elisabeth.S: ESTé za dílo i komentům..královský jsem se pobavila:-D
|
10.10.2019 - 20:34
Lilith: Ode mne máš plný pytlíček eSTéček :-)
|
10.10.2019 - 19:21
|
10.10.2019 - 18:11
Psavec: Bezva, pobavila, ST.
|
10.10.2019 - 17:30
byron: Musím konstatovat, že toto dílko rozhodně nestojí za prd...:-).
ST |
10.10.2019 - 17:23
Květka Š.: ST...a po větrech
|
10.10.2019 - 15:53
M.A.Rek: vavaoko: valerie: Gándhí: Děkuju Jeníčkům i krásné Aničce.
|
10.10.2019 - 13:32
valerie: jsme tak rozdílní:-) my ženy a vy muži:-)a draci těm to musí svištět, jsem proSTě Anička:-)
|
10.10.2019 - 12:21
Gándhí: draci maj jen jedno přání
vonný větry, bez uSTání |
10.10.2019 - 12:14
Ringo: Anicka se rozvzlyká,
usedave vstoje place, ruku na pozadí, strelecký akt Honzíka, kdyz byl chvíli jako práce, nesmírne jí vadí. Zmínit se tu jeste slusí drama na den prístí, Anna za ním prisla s kusí, z Honzy uz krev prýstí. Ustrelit jen ucho chtela, ted tu septá „sorry...“ chybel jí um Wildy Tella, chyt to do komory. (A jsem samozrejme rád, ze se ti moje výtvory zamlouvají.) |


