M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
05.11.2019 - 08:05
Kapka: ST
04.11.2019 - 21:03
M.A.Rek: Ringo: Na unětické mám slinu vždy. Jen nemůžu přímo do pivovaru. Mají tam tak napříjemné a protivné pingly, že by mne slina přešla.
04.11.2019 - 20:54
Ringo: No, kdybys chytil v Uněticích pořádně slinu, tak by ti potom šlo možná taky o život... ;-)
04.11.2019 - 19:35
Kajuta: ST tvému mincobraní..
04.11.2019 - 18:10
vavaoko: Není to ten hubenej v plášti s kápí? Toho znám. Ale ještě se s ním jet nechystám.
ST
04.11.2019 - 17:45
byron: Parádní čtení kolego...hutný s atmosférou, která se dá krájet. Početl jsem si....!
ST
04.11.2019 - 16:39
04.11.2019 - 10:04
Gándhí: taky kolikrát nemám hlad... ST ;)
04.11.2019 - 10:02
Gándhí: jaj, ST ;)
03.11.2019 - 21:29
Kapka: Je to tak, s úsměvem ST
03.11.2019 - 21:04
Kajuta: ST :)
03.11.2019 - 19:35
Lilith: Paráda a ten konec hihi... ;-)
ST
02.11.2019 - 21:34
matousekKkrejca: Příteli, výborný nápad, výborně napsaný (čím jsem starší, tím víc těch bílých míst mám) ST***
02.11.2019 - 20:33
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Kajuta: Gándhí: byron: Děkuju za společné posezení na vyhlídce i milé komentáře. :O)
02.11.2019 - 20:31
M.A.Rek: Špáďa: Trefný, děkuju. :O)
02.11.2019 - 19:25
Špáďa: Dokad žijem, taky se.em.
Pak přijdou ti s buldozerem.
Nás, vše po nás zaoraj,
my pak najdem věčný ráj.
02.11.2019 - 16:43
M.A.Rek: byron: Fíííha, ani jsem netušil, že mne PŘI TOM natočili...
02.11.2019 - 16:38
byron: https://cz.sputniknews.com/video/201706015388618-rusko-medved-ta
necnik/
....:-)))
02.11.2019 - 16:32
M.A.Rek: Ringo: byron: A ty bys měnil bříška prstů za nějaké dřevo?
Ale, máš recht, i to dřevo by bylo lepší, než bříška prstů, Ringo promine, Ringa. ;O)
02.11.2019 - 16:25
byron: Víš jak to dělaj medvědi?...:-).
ST
1 ... 156|157|158|159|160|161|162|163|164 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku