M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.11.2019 - 17:45
byron: ...proto raději chodím lesem...:-)
ST |
08.11.2019 - 15:30
Špáďa: Tuze smutné veselosti.
Lámaly se nejmíň kosti. Možná ale také srdce chodce, co byl mailem zdrcen. |
08.11.2019 - 15:30
Květka Š.: :)...ST
|
07.11.2019 - 23:08
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
|
07.11.2019 - 23:08
M.A.Rek: Gándhí: Uf, ještě že tak, ač... je našťastná láska vždy nešťastná? A je šťastná láska vždy šťastná?
Děkuju. |
07.11.2019 - 23:06
|
07.11.2019 - 23:04
M.A.Rek: ttragelaf: Třeba už jí má. Děkuju.
|
07.11.2019 - 23:03
M.A.Rek: Lilith: Milá Lil, to je jen malá parafráze na zlaté klece, které někdy nabízíme, nebo jsou někdy nabízené nám... Děkuju.
|
07.11.2019 - 20:44
Lilith: Šmankote, hustej konec...
ST |
07.11.2019 - 17:58
ttragelaf: tahle báseń mi přimněla
fr. ministryni zdravotnictví která při debatě o tom kdo má a kdo nemá právo na hrazené umělé oplodnění řekla: To, co určuje rodinu, je láska mezi rodičem a jeho dítětem. Zasloužila by si takovou hezkou šálu. ST |
07.11.2019 - 17:20
byron: Když stylově, tak šálu...hodit si mašli umí každý...:-).
ST |
07.11.2019 - 10:14
Gándhí: Dík za dežavü, v 16-ti jsem z nešťaSTné lásky šálu plet ;). Ještě, že jsem jí ji tenkrát nevěnoval ;).
|
07.11.2019 - 10:13
vavaoko: ST
|
07.11.2019 - 00:19
Ringo: Při mém smolařství to vidím spíš na pořádně vypaseného hovnivála... (takřka tragicky se tvářící smajlík)
|
06.11.2019 - 22:56
|
06.11.2019 - 22:52
Ringo: Tak budu mít asi celou noc brouka, jestli to přeci jen není nějaká narážka na ovčí seniorku a prarodičku...
|
05.11.2019 - 22:56
valerie: Hmmmm, smekám ST
|
05.11.2019 - 21:44
Lilith: Krásná ponurost
ST* |
05.11.2019 - 18:09
Květka Š.: ST***
|
05.11.2019 - 09:13
M.A.Rek: Ringo: vavaoko: Kapka: Kajuta: byron: Díky a zdravím z toho pravého břehu.
|


