M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.12.2019 - 18:58
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
23.12.2019 - 18:57
M.A.Rek: Kajuta: Díky.
|
23.12.2019 - 15:37
Květka Š.: **ST**
|
22.12.2019 - 22:46
Psavec: Jasné ST.
|
22.12.2019 - 20:25
Lilith: ST
|
22.12.2019 - 20:23
Lilith: ST
|
22.12.2019 - 20:17
Kajuta: ST :-)
|
22.12.2019 - 20:16
Kajuta: ST :-)
|
22.12.2019 - 10:30
vavaoko: ST. Tobě i Slunci.
|
21.12.2019 - 22:15
byron: ...Slunce je
ST |
21.12.2019 - 18:39
M.A.Rek: Ringo: To jako toto:
Leonida tučné pysky na líce potentátů tisknou se chtivě, bratrsky, čvančáka tam, čvančáka sem, oblízne slintavě od Aše po Košice celou zem, mlaskne to jako facka, není to z lásky, polibkem smrti vše zpacká... |
21.12.2019 - 16:45
Ringo: „za lásku se platí
objetím bez početí,“ Vybavuji si například Gustu(ne Fučíkovou) s Leonidem. |
21.12.2019 - 11:47
ttragelaf: ST
|
21.12.2019 - 09:49
|
21.12.2019 - 08:46
Ctirad Justus: ....dotýkající, právě jsem se vrátil z lesa a je to tam. Překvapivé.
C.J. |
20.12.2019 - 23:52
|
20.12.2019 - 23:48
Ringo: Přeci jen je čas dlouhých stínů méně dramatický než tzv. noc dlouhých nožů.
|
20.12.2019 - 23:40
Ringo: Marek zvadnul u Ilony,
zjistil, že má silikony, nesáhnul už ani na ni, jsou holt věci, jež ho raní. |
20.12.2019 - 18:57
|
20.12.2019 - 17:26
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju ;O)
|


