M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
23.12.2019 - 18:58
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
23.12.2019 - 18:57
M.A.Rek: Kajuta: Díky.
23.12.2019 - 15:37
Květka Š.: **ST**
22.12.2019 - 22:46
Psavec: Jasné ST.
22.12.2019 - 20:25
Lilith: ST
22.12.2019 - 20:23
Lilith: ST
22.12.2019 - 20:17
Kajuta: ST :-)
22.12.2019 - 20:16
Kajuta: ST :-)
22.12.2019 - 10:30
vavaoko: ST. Tobě i Slunci.
21.12.2019 - 22:15
byron: ...Slunce je
ST
21.12.2019 - 18:39
M.A.Rek: Ringo: To jako toto:

Leonida tučné pysky
na líce potentátů
tisknou se chtivě, bratrsky,
čvančáka tam, čvančáka sem,
oblízne slintavě
od Aše po Košice celou zem,
mlaskne to jako facka,
není to z lásky,
polibkem smrti vše zpacká...
21.12.2019 - 16:45
Ringo: „za lásku se platí
objetím bez početí,“

Vybavuji si například Gustu(ne Fučíkovou) s Leonidem.
21.12.2019 - 11:47
21.12.2019 - 09:49
Kapka: a vůně jehličí
v lese je tak svěží, ST
kéž lidi lesy neničí,
o to tady běží... :-)
21.12.2019 - 08:46
Ctirad Justus: ....dotýkající, právě jsem se vrátil z lesa a je to tam. Překvapivé.
C.J.
20.12.2019 - 23:52
M.A.Rek: Ringo:
Zlaté stíny zimních nocí
než ty temné hnědé moci...
20.12.2019 - 23:48
Ringo: Přeci jen je čas dlouhých stínů méně dramatický než tzv. noc dlouhých nožů.
20.12.2019 - 23:40
Ringo: Marek zvadnul u Ilony,
zjistil, že má silikony,
nesáhnul už ani na ni,
jsou holt věci, jež ho raní.
20.12.2019 - 18:57
byron: Vydržaj...třeba mezitím přijde i zima...:-).

Z poetického pohledu luxusní dílko...!!.
ST
20.12.2019 - 17:26
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju ;O)
1 ... 142|143|144|145|146|147|148|149|150 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku