M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.12.2019 - 16:40
M.A.Rek: Psavec: ttragelaf: Chlapi, děkuju i za ty chlapy bez lodí.
|
26.12.2019 - 16:33
Psavec: Za ST.
|
26.12.2019 - 09:44
vavaoko: ST
|
26.12.2019 - 00:12
ttragelaf: ST +++
|
25.12.2019 - 19:56
M.A.Rek: byron: Kajuta: Květka Š.: Ringo: Děkuju. Dne 15. dubna 2020 bude mít čs. námořní vlajka sto let.
|
25.12.2019 - 19:52
Kajuta: Rozvlněné ST...
|
25.12.2019 - 14:22
M.A.Rek: byron: Kajuta: Psavec: Willow: Já vím, že ten úlet vyústil v úplný úpadek. Tím spíš Vám děkújúúú.
|
25.12.2019 - 14:16
M.A.Rek: Kajuta: Cením si toho, děkuju.
|
25.12.2019 - 14:15
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
24.12.2019 - 23:18
Ringo: V podstatě souhlasím s byronem, jsou mnohem horší případy vyvrhnutí. ;-)
Nestačím komentátorsky držet krok s tvou plodností, ale čtu vše. |
24.12.2019 - 16:47
Psavec: Umíš, ST.
|
24.12.2019 - 15:52
Květka Š.: ST...
|
24.12.2019 - 13:41
byron: Odloučení bývá vždy těžké.
Fajn, že sem modro vyvrhlo tohle dílko...:-). ST a pohodové svátky kolego. |
24.12.2019 - 11:34
|
24.12.2019 - 11:30
|
24.12.2019 - 11:29
Kajuta: ST
|
23.12.2019 - 23:09
Willow: Hezký úlet a umění dát jej do veršů ;-)
ST |
23.12.2019 - 22:25
byron: "Ú"spěšně jsem se tím prokousal...nebyla to dřina a na úklid prdím. Otevvírám...láhev...:-).
ST |
23.12.2019 - 19:06
M.A.Rek: byron: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: ttragelaf: vavaoko:
Tak už bude po minutách jasněji co den, děkuju za návštěvu a přeji štědrý štědrý den. |
23.12.2019 - 19:00
M.A.Rek: byron: Lilith: vavaoko: Ctirad Justus: Děkuju za sluncevratnou návštěvu.
|


