M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.12.2019 - 15:17
Ringo: Z hrobu ti přátelsky pokynul i K. H. Borovský.
|
12.12.2019 - 21:10
Kajuta: ST :)
|
11.12.2019 - 22:54
valerie: moc se mi líbí ta pravidelnoST a údernost, ale z mého pohledu ty čárky na koncích veršů mají nějaký smysl, přijdou mi zbytečné
|
11.12.2019 - 21:21
M.A.Rek: byron: Lilith: Psavec: René Vulkán: Ringo: vavaoko: Díky za návštěvu. Víte, co je to řízek v bruttobruttobrutto?
|
11.12.2019 - 19:24
Psavec: Dám ST.
|
11.12.2019 - 17:54
Květka Š.: ST...
|
11.12.2019 - 17:18
byron: Jo, jo...asi tak nějak...
ST |
11.12.2019 - 14:49
vavaoko: ST
|
11.12.2019 - 10:49
Ringo: Zde by se hodil komentár plný taktu, to je vsak úkol nad mé síly. K tomu se nevybicuju...
|
09.12.2019 - 22:46
|
09.12.2019 - 20:27
Ringo: Marku, ty máš obrovské štěstí, že nejsem Slovák. To bych ti musel napsat: Čo to tu táraš?!
|
09.12.2019 - 17:24
|
09.12.2019 - 17:16
René Vulkán: zajímavé
|
09.12.2019 - 16:02
Lilith: BrutuST
|
09.12.2019 - 13:08
vavaoko: Netto ST
|
08.12.2019 - 22:50
M.A.Rek: byron: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Ringo: Psavec: vavaoko: Tak já Vám pěkně děkuju. ;O)
|
08.12.2019 - 22:49
Psavec: ST.
|
08.12.2019 - 22:42
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Děkuju za návštěvu v bobří hrázi. ;O)
|
08.12.2019 - 22:41
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
08.12.2019 - 22:40
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|


