M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.12.2019 - 17:23
M.A.Rek: Psavec: Vůbec se neomlouvej, líbí se mi Mahula i Renata. Pozdravuj je a děkuju.
|
20.12.2019 - 17:13
Psavec: Když jsem chodil s Mahulenou,
měla ji vždy oholenou, teď zas chodím s Renatou, má ji pěkně chlupatou. Omlouvám se a dávám ST. |
20.12.2019 - 15:50
Květka Š.: ST...dobrý...
|
20.12.2019 - 13:18
M.A.Rek: byron: Lilith: René Vulkán: ttragelaf: Díky Vám všem za návštěvu.
|
20.12.2019 - 13:17
M.A.Rek: Gándhí:
Děkuju, tak to mne hodně pobavilo, od Marty bych dostal facku. I když myslím, že Tobě zbylo jen na čárku na pivním tácku. |
20.12.2019 - 12:44
Gándhí: Marku, Marku
já... zhltla šeST knih v knihovně a nebyly o hovně už vím, nač mám čárku ach, Marku, Marku |
20.12.2019 - 11:34
vavaoko: ST
|
20.12.2019 - 11:25
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
|
20.12.2019 - 11:25
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju. Jaro ještě dlouho ne, ale Slunce se pomaloučku začne vracet.
|
20.12.2019 - 11:22
|
20.12.2019 - 09:06
Kapka: ST
|
19.12.2019 - 21:00
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Lilith: Děkuju za návštěvu.
|
19.12.2019 - 20:59
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
19.12.2019 - 20:58
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
19.12.2019 - 20:58
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
19.12.2019 - 18:16
Lilith: ST* parada :-)
|
19.12.2019 - 18:14
Lilith: ST :-) bezva!
|
19.12.2019 - 17:43
byron: Rozhodně fajn...nesnižuje se kvantita, ba ani kvalita...:-).
ST |
19.12.2019 - 15:58
Kajuta: ST :-)
|
19.12.2019 - 15:57
Kajuta: PříjemnoST
|


