M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2019 - 15:01
M.A.Rek: Děkuju. Toť skvělý je komentář. Bez takového upozornění se samouk nepoučí, díky. :O)
|
31.12.2019 - 14:40
Tara: ST, jen lituji, že si nedáváš víc práce s počtem slabik... nápady máš výtečné...
|
31.12.2019 - 08:20
Kapka: ST
|
29.12.2019 - 21:20
|
29.12.2019 - 21:12
Ringo: No to se nevidí vždycky –
verše takhle aerodynamický. |
29.12.2019 - 18:44
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Děkuju, Vaše návštěva mne potěšila.
|
29.12.2019 - 18:26
Lilith: ST*
|
29.12.2019 - 17:37
|
29.12.2019 - 16:45
M.A.Rek: Lilith: Dota Slunská: Děkuju. I za moc pěkný citát. A.E. asi četli ráno i večer. :O)
|
29.12.2019 - 16:42
M.A.Rek: ttragelaf: V pohodě, díky za komentáře.
|
29.12.2019 - 16:41
M.A.Rek: Lilith: Gándhí: Děkuju.
|
29.12.2019 - 16:40
M.A.Rek: Lilith: vavaoko: Děkújúúú.
|
29.12.2019 - 13:52
byron: Za tvé dílko ti dávám zaoblené S a ostře řezané T...
|
28.12.2019 - 22:53
Dota Slunská: “Chcete-li, aby vaše děti byly inteligentní, čtěte jim pohádky. Chcete-li, aby byly ještě inteligentnější, čtěte jim více pohádek.” Albert Einstein
|
28.12.2019 - 18:31
Lilith: Jen tiše špitnu ST
|
28.12.2019 - 18:23
Lilith: ST
|
28.12.2019 - 18:10
Lilith: Bezváááá! :-)
ST |
28.12.2019 - 18:08
byron: Tobě ST...i komentářům...velmi podnětné!
|
28.12.2019 - 17:46
ttragelaf: ...sorry - fakt poslední
nemám totiž rád: poetickou neurčitost mnohoznačnou moudrost a jinotaje konkrétně: § v benešovské nemocnici si zřídil pan ředitel pro pravděpodobně své nezaměstnané známé středisko tzv. kódérů tedy lidí, kteří měli za úkol elektronicky kontrolovat propouštěcí zprávy lékařů ALE protože neuměli nejen latinsky ale asi ani česky tak se muselo vše přizpůsobovat jejich úrovni čili zprávy přestávají plnit svůj odborný a stavovský účel, neslouží obvodní lékařce ale slouží ekonomickým zájmům ředitele a bůhvíkoho ještě § jakmile se ozvete tak jsou schopni vás i zabít nedělám si prdel sakra !! sorry |
28.12.2019 - 17:28
ttragelaf: ještě se omlouvám za jednu poznámku,
chci ji nabídnout: zejména s rozvojem globalizace technologií digitalizace (autoři programů - IT-áci pracují de facto na ANONYMNÍ ZADÁNÍ a ani je nenapadne a nemohou prověřovat, kdo skutečně stojí za zadáváním programů pro banky , nemocnice, továrny - a jak - ve svých neviditelných důsledcích lze tyto programy používat v zájmu mocichtivých proti komukoli) ... to je jen příklad ... ... ... čímž chci říct, že ZLO se stává čím dál méně smyslově a emocionálně evidentní PROTO JE TAK STRAŠNĚ NEBEZPEČNÁ NAŠE ZABEDNĚNOST A POHODLNÁ DOBROSRDEČNÁ NAIVITA je velmi náročné to rozplétat a tak se může stát každý z nás - i z vlastní intelektuální pohodlnosti vykonavatelem NĚČEHO do čeho se nechává vtáhnout důvěřuj ale prověřuj platí pro lidi globalizace čím dál víc proto si asi nalháváme že pohádky nejsou z našeho světa -- napomáhá tomu filmová faleš: ----samé baroko princezny čerti už mlčim |


