M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2019 - 15:01
M.A.Rek: Děkuju. Toť skvělý je komentář. Bez takového upozornění se samouk nepoučí, díky. :O)
31.12.2019 - 14:40
Tara: ST, jen lituji, že si nedáváš víc práce s počtem slabik... nápady máš výtečné...
31.12.2019 - 08:20
Kapka: ST
29.12.2019 - 21:20
M.A.Rek: Ringo:
To jako že mám být hrd,
na verš jenž proletí jako prd?
:O)
29.12.2019 - 21:12
Ringo: No to se nevidí vždycky –
verše takhle aerodynamický.
29.12.2019 - 18:44
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Děkuju, Vaše návštěva mne potěšila.
29.12.2019 - 18:26
Lilith: ST*
29.12.2019 - 17:37
Kajuta: Zase jsem si bezva početl..

ST a díky
29.12.2019 - 16:45
M.A.Rek: Lilith: Dota Slunská: Děkuju. I za moc pěkný citát. A.E. asi četli ráno i večer. :O)
29.12.2019 - 16:42
M.A.Rek: ttragelaf: V pohodě, díky za komentáře.
29.12.2019 - 16:41
M.A.Rek: Lilith: Gándhí: Děkuju.
29.12.2019 - 16:40
M.A.Rek: Lilith: vavaoko: Děkújúúú.
29.12.2019 - 13:52
byron: Za tvé dílko ti dávám zaoblené S a ostře řezané T...
28.12.2019 - 22:53
Dota Slunská: “Chcete-li, aby vaše děti byly inteligentní, čtěte jim pohádky. Chcete-li, aby byly ještě inteligentnější, čtěte jim více pohádek.” Albert Einstein
28.12.2019 - 18:31
Lilith: Jen tiše špitnu ST
28.12.2019 - 18:23
Lilith: ST
28.12.2019 - 18:10
Lilith: Bezváááá! :-)
ST
28.12.2019 - 18:08
byron: Tobě ST...i komentářům...velmi podnětné!
28.12.2019 - 17:46
ttragelaf: ...sorry - fakt poslední
nemám totiž rád:

poetickou neurčitost
mnohoznačnou moudrost
a jinotaje

konkrétně:

§
v benešovské nemocnici
si zřídil pan ředitel pro
pravděpodobně své nezaměstnané známé
středisko tzv.

kódérů

tedy lidí, kteří měli za úkol
elektronicky kontrolovat
propouštěcí zprávy lékařů

ALE

protože neuměli nejen latinsky
ale asi ani česky
tak se muselo vše přizpůsobovat
jejich úrovni

čili
zprávy přestávají plnit svůj
odborný a stavovský účel,
neslouží obvodní lékařce

ale slouží ekonomickým zájmům ředitele
a bůhvíkoho ještě

§

jakmile se ozvete
tak jsou schopni vás i zabít

nedělám si prdel sakra !!

sorry
28.12.2019 - 17:28
ttragelaf: ještě se omlouvám za jednu poznámku,
chci ji nabídnout:

zejména s rozvojem
globalizace
technologií
digitalizace
(autoři programů - IT-áci
pracují de facto na ANONYMNÍ ZADÁNÍ
a ani je nenapadne a nemohou
prověřovat, kdo skutečně stojí za zadáváním
programů pro banky , nemocnice,
továrny - a jak - ve svých neviditelných
důsledcích lze tyto programy používat
v zájmu mocichtivých proti komukoli)
...
to je jen příklad
...
...
...
čímž chci říct, že ZLO se stává
čím dál méně smyslově a emocionálně
evidentní

PROTO JE TAK STRAŠNĚ
NEBEZPEČNÁ NAŠE ZABEDNĚNOST
A POHODLNÁ DOBROSRDEČNÁ NAIVITA

je velmi náročné to rozplétat
a tak se může stát
každý z nás - i z vlastní
intelektuální pohodlnosti
vykonavatelem NĚČEHO
do čeho se nechává vtáhnout

důvěřuj ale prověřuj
platí pro lidi globalizace
čím dál víc

proto si asi nalháváme
že pohádky nejsou
z našeho světa --

napomáhá tomu
filmová faleš:

----samé baroko
princezny
čerti

už mlčim
1 ... 139|140|141|142|143|144|145|146|147 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku