M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.01.2020 - 08:54
M.A.Rek: vavaoko: byron: Děkuju. :O)
|
03.01.2020 - 08:52
M.A.Rek: blue: Díky, tak se i stalo.
|
03.01.2020 - 08:51
M.A.Rek: blue: Děkuju. Ano, tak to cítím, slunovrat je oslavhodný.
|
03.01.2020 - 00:34
Ringo: Marku promiň, tentokrát mi tvoje dílko připadá takové nějaké nanicovaté. Ale nic si z toho nedělej, je to jen můj osobní názor a ostatní to třeba budou vidět úplně jinak...
|
02.01.2020 - 23:55
blue: pěkné.. ten návrat Slunce, je nakonec pro mne velkým dárkem Vánočním, tajně ho pozoruji jak tuž teď bývá s námi dýl..
|
02.01.2020 - 23:47
blue: utop krále v šampusu a pak královně dej pusu ;-)
|
02.01.2020 - 23:38
blue: všechno vědět moc bolí, hlavu, všechno co se učíš zapomeneš... život sám nám určí míru a způsob.. :)
|
02.01.2020 - 21:10
byron: ST
...a ne z ničeho nic...:-) |
02.01.2020 - 20:11
M.A.Rek: Tara: Ringo: Psavec: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Díky Vám všem za milou návštěvu.
|
02.01.2020 - 20:09
M.A.Rek: Psavec: Díky.
|
02.01.2020 - 19:43
Psavec: ST.
|
02.01.2020 - 19:33
Psavec: ST.
|
02.01.2020 - 19:02
vavaoko: ST
|
01.01.2020 - 13:48
Květka Š.: ST***
|
01.01.2020 - 02:59
Ringo: To určitě, ale jen bez úderníků a překračování plánu. ;-)
|
01.01.2020 - 02:30
M.A.Rek: Ringo: A myslíš, že pětiletky by byly lepší? :O)
|
31.12.2019 - 21:27
Kajuta: Zapěji a přiťuknu ST :-)
|
31.12.2019 - 20:58
Ringo: Pro pána krále, každý rok nová mrtvola...nechtělo by to už nějakou inovaci? ;-)
|
31.12.2019 - 17:16
Lilith: Toť bude překvapení ;-)
ST |
31.12.2019 - 15:41
byron: Jaký bude již brzy zjistíme...:-).
Tobě ST. |


