M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
19.12.2019 - 15:56
Kajuta: Silné..

ST
19.12.2019 - 15:38
19.12.2019 - 14:46
ttragelaf: mám rád jméno Marta... asi mi připomíná tu pečlivou Martu, co pekla řízky pro Ježíše, zatímco Marie seděla a drbala s ním
19.12.2019 - 12:26
Psavec: ST.
19.12.2019 - 10:11
18.12.2019 - 20:32
M.A.Rek: byron: Gándhí: Ringo: ttragelaf: Pánové, děkuju za komentáře i repliky.
18.12.2019 - 20:11
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
18.12.2019 - 20:10
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju za námět, od "pětky" to vyzkouším. Sám jsem zvědavý, jak to půjde.
18.12.2019 - 19:32
Ringo: Marek přilít živý z Keni,
vdovcovství si rychle cení,
štěstí měl holt ten kluk zlatej,
had byl strašně jedovatej.
18.12.2019 - 16:44
18.12.2019 - 15:06
Špáďa: Nikam tě netlačím, ale zkus volnější strukturu pětiverší a jeho rýmů „sešněrovat“ do formy LIMERICKU, který je pro takovýto obsah ideální.
Prostor ke zlepšení pak vidím v přesnější rytmice, vynalézavějších rýmech a výraznější či překvapivější pointě.
Pozitivum na závěr: Fajn jsem se bavil a očekávám pokračování.
18.12.2019 - 12:28
Gándhí: mně děvčata mluví z duše
doSTanou i zengebuše?
17.12.2019 - 21:46
Psavec: Bezva, ST.
17.12.2019 - 16:34
byron: Za mne parádní počtení. První částí jsi nastavil laťku celkem vysoko a s přehledem se jí držíš. Těším se na další...:-).
ST
16.12.2019 - 23:00
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju, snad i další jména budou hravá.
16.12.2019 - 22:58
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuju, dámy, a posílám trochu jeho třpytu...
16.12.2019 - 22:57
M.A.Rek: Kajuta: Napíšu to bez obalu - děkuju. :O)
16.12.2019 - 22:56
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, neb kdo bubnuje, nemůže držet bič...
16.12.2019 - 19:03
Gándhí: jazykohravé ST ;)
16.12.2019 - 16:52
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuju, dámy. Květko, už jsem si vybral, proto si můžu dovolit hrát si jen se jmény. :O)
1 ... 144|145|146|147|148|149|150|151|152 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku