M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.12.2019 - 16:51
M.A.Rek: byron: Děkuju, snad pobaví i ty další...
|
16.12.2019 - 15:43
Květka Š.: ST...
|
16.12.2019 - 15:35
Květka Š.: šou...tak si vyber...ST
|
16.12.2019 - 11:08
Lilith: Bubnuju ST!
|
16.12.2019 - 11:07
Lilith: ST
|
16.12.2019 - 11:06
Lilith: Hihi ST :-)
|
15.12.2019 - 23:57
M.A.Rek: byron: Psavec: ttragelaf: vavaoko: Děkuju, a nechť i Vás ten pohled hřeje.
|
15.12.2019 - 23:55
M.A.Rek: byron: Květka Š.: Psavec: Ringo: valerie: vavaoko: Děkuju Vám za vystřídání u vesla. Valerie, díky za připomínku, ještě se na to podívám.
|
15.12.2019 - 23:52
M.A.Rek: Ringo: Neboj, jsem jenom u čtyřky. ;O)
|
15.12.2019 - 22:49
Ringo: Marku, to „I.“ v názvu je děsivé... ;-)
|
15.12.2019 - 21:14
byron: Vskutku povedené...pobavil jsi...:-).
ST |
15.12.2019 - 09:03
|
14.12.2019 - 15:17
|
14.12.2019 - 10:06
vavaoko: ST
|
13.12.2019 - 23:24
Psavec: Hezká, ST.
|
13.12.2019 - 23:08
Psavec: ST.
|
13.12.2019 - 20:38
M.A.Rek: Tara: Kapka: Milá slova, děkuju, milé dámy.
|
13.12.2019 - 19:55
Tara: Milé verše :-)
ST |
13.12.2019 - 17:45
|
13.12.2019 - 15:23
M.A.Rek: Ringo: Joj, to je milé od Tebe i od Karla.
Mezi mnou a Borovským je (mimo významější jiné) velký rozdíl. On pokynul, a já už jenom kynu. |


