M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2020 - 21:15
Psavec: ST.
|
06.01.2020 - 09:34
vavaoko: ST
|
05.01.2020 - 23:28
Ringo: U koncovek .jpg nemám jako prakově zastižený...chci říct zrakově postižený šanci. Ale pro jistotu uznávám, že se takovým pochlubit nemůžu.
|
05.01.2020 - 22:30
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
05.01.2020 - 22:29
M.A.Rek: Ringo: Malý, ale krásný ptáček: https://britishsportingart.com/wp-content/uploads/2019/04/530A11
71-2.jpg Můžeš se takovým pochlubit? ;O) |
05.01.2020 - 20:09
Ringo: Stejně jsou to, Marku, zvláštní věci – tvůj akt jako velkoformátové plátno, ale přitom pindík miniatura... ;-)
|
05.01.2020 - 19:45
Lilith: ST s úsměvem :-)
|
05.01.2020 - 19:43
Lilith: ST
|
05.01.2020 - 19:19
Psavec: Opět ST.
|
05.01.2020 - 19:14
Psavec: Za ST.
|
05.01.2020 - 16:47
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuju, dámy.
|
05.01.2020 - 16:44
M.A.Rek: j.m.: Díky za návštěvu, tak zlé to snad ani nebude, vždyť nic není ani ta elementární částice... ;O)
|
05.01.2020 - 16:37
j.m.: Poznatky kvantové fyziky mohou bolet.
|
05.01.2020 - 14:19
M.A.Rek: Tara: Děkuju. Jo, Pavly umí zaujmout... ;O)
|
05.01.2020 - 14:19
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju. :O)
|
05.01.2020 - 14:16
M.A.Rek: Tara: Děkuju. To jsi ještě neviděla ten akt... ;O)
|
05.01.2020 - 11:51
Tara: Mne nejvíce zaujala Pavla STím kohoutem :-)
|
05.01.2020 - 11:49
Tara: Jsi nejen básník, ale všeuměl...ST
|
05.01.2020 - 01:48
M.A.Rek: byron: Joj, to se Ti nedivím, jeho pražské parníky, a nejen ty, miluju.
|
05.01.2020 - 00:12
byron: Byť ne "akt"uálně ke tvému dílku, jen když jsme u těch malířů, tak Jakub Schikaneder je mi blízký. Však vkus tvůj mi není cizí....:-).
ST |


