M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2020 - 21:48
M.A.Rek: Ringo: Psavec: byron: Díky za spoluzasnění.
11.01.2020 - 21:46
M.A.Rek: Ringo: Jo, pamatuji si jedno vyobrazení souboje vorvaně s krakaticí, skoro to vypadalo jako zeťák s tchyní... ;O)
11.01.2020 - 18:14
valerie: Fakt jsem se při básní zasnila, musím vyzdvihnout tvoji slovní zásobu a přehled, je to chytrá poezie, teď si tak říkám co je lepší. Snění nebo realita????Asi snílek v realitě
11.01.2020 - 18:07
valerie: Ringo: tak to mě fakt pobavilo:-)
09.01.2020 - 21:45
Psavec: Za ST.
09.01.2020 - 20:16
byron: Rozhodně se dá u tvého dílka zasnít...však dotknout se ho i v obrazech bdění...
Super počtení za ST.
09.01.2020 - 18:33
Ringo: „o krakaticích ve sklepeních svého domova,“

Nemůžu si pomoct (třeba se pletu), ale já v tom pořád cítím jakousi jemnou narážku na tchyně… ;-)
09.01.2020 - 13:18
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: enigman: Děkuju.
09.01.2020 - 13:16
M.A.Rek: Kajuta: René Vulkán: Gándhí: Psavec: vavaoko: Díky za návštěvu galerie i komentáře.
09.01.2020 - 13:14
M.A.Rek: Gándhí: Dobrýýý, děkuju.
09.01.2020 - 13:13
M.A.Rek: Kajuta: Psavec: Lilith: Děkuju i za holky.
09.01.2020 - 13:12
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
09.01.2020 - 12:52
enigman: aniž jsem se zasnil tak jsem to prožil...
09.01.2020 - 10:36
ttragelaf: sláva kytovcům
bratrstvu Leviatana
09.01.2020 - 10:10
08.01.2020 - 23:43
Kajuta: bezva :)

ST
08.01.2020 - 23:27
Kajuta: ST :)
08.01.2020 - 21:57
René Vulkán: mějte trochu taktu
přijel jsem k vám na dvoutaktu

kupte si mé dílo "dadu"
a já si koupím aspoň Ladu
07.01.2020 - 22:34
Gándhí: pekáč ST ;)
07.01.2020 - 09:50
Gándhí: Pavel vlaSTní knížku rudou
Pavla není slepicí
kouhouta má na kštici
průsery s ní asi budou
lepší nežli zemřít nudou
1 ... 135|136|137|138|139|140|141|142|143 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku