M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.03.2020 - 20:32
zenge: ST otrhané listy dílů Šípú na přeskáčku
čtené pod peřinou... |
25.03.2020 - 20:03
Lilith: Parádní počtení, zas vím o trochu víc ;-)
ST |
25.03.2020 - 08:39
matousekKkrejca: Pěkné čtení ST*
|
25.03.2020 - 00:07
Psavec: Pranostikové ST.
|
24.03.2020 - 16:46
byron: Opět super pranostikování...fajn počtení...:-).
ST |
24.03.2020 - 15:03
Tara: Ráno jsem zaslechla hrdliččín hlas...a tobě díky
za pranoSTiky:-) |
23.03.2020 - 23:25
M.A.Rek: Psavec: matousekKkrejca: Kajuta: Ringo: Děkuju, a někdy se můžeme sejít na Červených schodech. Něco jsem tam hledal, ale nemůžu si vzpomenout co.
|
23.03.2020 - 23:20
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro. Jo, a mám pozdravovat od Reného. :o)
|
23.03.2020 - 23:13
M.A.Rek: valerie: Lilith: Květka Š.: Dámy, děkuju za nahlédnutí do klukovského nitra.
|
23.03.2020 - 22:13
Psavec: Moc se mi líbí, ST.
|
23.03.2020 - 20:11
Lilith: Krásné a ten závěr... jůůů
ST |
23.03.2020 - 17:52
valerie: Nejenom že jsem se vkradla do STínadel, ale taky do tvé klukovské duše, tak malinko, bezva
|
23.03.2020 - 14:13
Květka Š.: ST
|
23.03.2020 - 13:37
Tara: Tara už četla...
STínadla a všechno moc potěšilo!! |
23.03.2020 - 07:42
matousekKkrejca: Přečetl jsem je celé a jsem za to rád - bylo to moje dětství ST
|
22.03.2020 - 20:52
Kajuta: ST
|
22.03.2020 - 20:23
|
22.03.2020 - 18:46
M.A.Rek: vavaoko: MLADÝ BÁSNÍK: byron: Díky za nahlédnutí. Jo, a buďme svorní... :O)
|
22.03.2020 - 18:44
M.A.Rek: René Vulkán:
Listy jehličnanu, ne, já tě neklamu, toho stromu z druhohor jsou spousty všude kol. Díky za navštívení, vyřídím pozdravení. |
22.03.2020 - 18:38
René Vulkán: Našel jsem lístek zvláštního tvaru
Bingo! Dostanu se do svatyně uctívačů Ginkgo ps ... a pozdravuj Taru |


