M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
25.03.2020 - 20:32
zenge: ST otrhané listy dílů Šípú na přeskáčku
čtené pod peřinou...
25.03.2020 - 20:03
Lilith: Parádní počtení, zas vím o trochu víc ;-)
ST
25.03.2020 - 08:39
matousekKkrejca: Pěkné čtení ST*
25.03.2020 - 00:07
Psavec: Pranostikové ST.
24.03.2020 - 16:46
byron: Opět super pranostikování...fajn počtení...:-).
ST
24.03.2020 - 15:03
Tara: Ráno jsem zaslechla hrdliččín hlas...a tobě díky
za pranoSTiky:-)
23.03.2020 - 23:25
M.A.Rek: Psavec: matousekKkrejca: Kajuta: Ringo: Děkuju, a někdy se můžeme sejít na Červených schodech. Něco jsem tam hledal, ale nemůžu si vzpomenout co.
23.03.2020 - 23:20
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro. Jo, a mám pozdravovat od Reného. :o)
23.03.2020 - 23:13
M.A.Rek: valerie: Lilith: Květka Š.: Dámy, děkuju za nahlédnutí do klukovského nitra.
23.03.2020 - 22:13
Psavec: Moc se mi líbí, ST.
23.03.2020 - 20:11
Lilith: Krásné a ten závěr... jůůů
ST
23.03.2020 - 17:52
valerie: Nejenom že jsem se vkradla do STínadel, ale taky do tvé klukovské duše, tak malinko, bezva
23.03.2020 - 14:13
23.03.2020 - 13:37
Tara: Tara už četla...
STínadla a všechno moc potěšilo!!
23.03.2020 - 07:42
matousekKkrejca: Přečetl jsem je celé a jsem za to rád - bylo to moje dětství ST
22.03.2020 - 20:52
Kajuta: ST
22.03.2020 - 20:23
Ringo: I mně se tvoje dílko líbí.

(A za dědu Mažňáka se omlouvám, to byl fakt blb.)
22.03.2020 - 18:46
M.A.Rek: vavaoko: MLADÝ BÁSNÍK: byron: Díky za nahlédnutí. Jo, a buďme svorní... :O)
22.03.2020 - 18:44
M.A.Rek: René Vulkán:
Listy jehličnanu,
ne, já tě neklamu,
toho stromu z druhohor
jsou spousty všude kol.

Díky za navštívení,
vyřídím pozdravení.
22.03.2020 - 18:38
René Vulkán: Našel jsem lístek zvláštního tvaru
Bingo!
Dostanu se do svatyně uctívačů Ginkgo

ps ... a pozdravuj Taru
1 ... 117|118|119|120|121|122|123|124|125 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku