M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.03.2020 - 14:05
M.A.Rek: Elisabeth.S: Zrůdná povinná četba v našich školách - způsob jak dítkům zprznit literaturu. Doufám, že Tě toto minulo a děkuju za milou návštěvu.
|
29.03.2020 - 13:58
Elisabeth.S: Kdysi jsem četla povinně
připomněla si u Tebe a ano vlastně se mi to líbilo;-)Tvé dílko též, takové nostalgické. |
29.03.2020 - 12:42
Psavec: Dobrý, ST.
|
29.03.2020 - 11:03
Elisabeth.S: Ovinout STehny bez té hrůzy
dokáží vážně jen odvážné múzi:-D |
29.03.2020 - 11:01
Elisabeth.S: Úsměv očí síla žití
v roušce líbat vážně k z...(nejde) tak se aspoň po čtyřech ve svou sejdem:-D Bezva práce!!!ST |
29.03.2020 - 09:13
matousekKkrejca: mohl bych si jich pár půjčit? ST* :)
|
29.03.2020 - 00:19
Ringo: Marku, tobě jako kdyby covid nasadil tvůrčí křídla. ;-)
Pivo chlazené hlavně chlapi lemtají pak trousí kydy Zkoušky zprasené rodiče už mektají syn sprduňk sklidí |
28.03.2020 - 23:16
|
28.03.2020 - 19:30
vavaoko: ST
|
27.03.2020 - 16:12
Květka Š.: :-D)...ST...
|
27.03.2020 - 12:19
Gándhí: jeSTli doteď otálely, tak včil jsou určitě zvedlý ze židle ;)
|
27.03.2020 - 07:00
Kajuta: ST :))
|
26.03.2020 - 22:32
Psavec: Kozaté a prdelaté múzy beru, ST.
|
26.03.2020 - 17:08
valerie: Ta báseň je jedna báseň, vau, vlaSTně jsem si ji přečetla 3x a možná ještě přečtu, no přečtu, myslím že ti múzy až si to přečtou, lehnou k nohám a nikdy už neodejdou, budou chtít abys psal a udělají proto úplně všechno :-) protože je to v tobě, a neboj, průměrným už nikdy nebudeš a tvé múzy tě ochráni a budou si tě hýčkat :-)
|
26.03.2020 - 14:36
Lilith: ST tvé neuondané básni ;-)
|
26.03.2020 - 11:03
byron: Jelikož jsi teď dozajista pěkně vycucanej a splihlej, nebudu tě unavovat sáhodlouhým komentářem a dám pouze ST...
:-) |
26.03.2020 - 10:02
Kajuta: ST .)
|
26.03.2020 - 10:02
vavaoko: Mám jen ST
|
26.03.2020 - 08:22
M.A.Rek: Ringo: No, vidíš. To mne nenapadlo, že přízeň múz závisí na tom, jestli se postaví nebo nepostaví...
|
26.03.2020 - 01:18
Ringo: Chuděrky múzy, tys jim toho teda naložil na hrb... Já jen doufám, že jsou organizované a odbory se za ně postaví.
|


