M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
22.03.2020 - 14:51
MLADÝ BÁSNÍK: Bavilo mě číst, díky, M.
22.03.2020 - 13:28
byron: Labyrimt uliček-vzpomínek...
...vše je třeba prozkoumat
pěkně jsem se zasnil s tebou...:-)
ST
22.03.2020 - 10:21
vavaoko: Moc fajn.
ST
21.03.2020 - 20:24
Kajuta: ST
21.03.2020 - 11:53
vavaoko: STojíš si dobře. Rovně.
21.03.2020 - 00:10
byron: ...máš na to, na co chceš
Tak proč něco někomu dokazovat.
Jo...a seš dobrej.....!!
ST
20.03.2020 - 23:51
Ringo: Já tady vybliju slova komentáře v tom smyslu, že mě potěšily okolnosti vzniku tohoto dílka. Nejsem totiž zrovna zapřísáhlým nepřítelem harmonie a dobrých vztahů mezi (nejen píšícími) jedinci živočicha zvaného Homo sapiens.
20.03.2020 - 23:26
René Vulkán: dost dobrý, kůůůrňa, hodně
20.03.2020 - 21:45
Tara: M.A.Rek: Všechno v pohodě, sláva:-)
20.03.2020 - 21:42
M.A.Rek: Tara: René Vulkán: :o)
20.03.2020 - 21:39
Tara: M.A.Rek: René Vulkán: Četla jsem /nyní již/ s radostí, básníci :-)
20.03.2020 - 21:36
Tara: ST
20.03.2020 - 20:24
M.A.Rek: René Vulkán: René, nemyslím si, že jsi dostal od Tary vyhubováno, nemyslím si ani, že jsi komentář myslel zle, ale nemyslím si též, že mne to nechalo zcela chladným. Ale též mne to nijak nerozpálilo. Nicméně mne to donutilo se pozamyslet, a to i nad svými limity, neb nikdo nepřekročí nejen svůj stín, ale ani své světlo. Výsledkem úvah je dílko Na to nemám, které Ti věnuji.
Rád se s Tebou a Tarou někdy, někde sejdu. troufám si napsat, že si budeme mít co říct.
Omluvu, i když vlastně není se zač omlouvat, přijímám.
20.03.2020 - 19:46
Lilith: ST
20.03.2020 - 19:20
René Vulkán: Marine, dostal jsem před chvilkou vyhubováno za komentář výše, že jsem tě ironicky zkritizoval a ponížil.
Marku, vůbec ne. K ponižování mám díky své nátuře tak daleko, jako ryba k poušti.
Jsem jen ve své prostotě a pokusech o vtipnost, hecování ... často nevědomky neomalený.
Nevím, jestli i ty jsi můj komentář takto přeložil. Jestli ano, omluva veliká. Měj se.
20.03.2020 - 19:19
Psavec: ST.
20.03.2020 - 16:12
Woria: ST
19.03.2020 - 18:35
M.A.Rek: vavaoko: valerie: Tara: Ringo: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: byron: Děkuju za navštívení i komentáře. K některým se ještě vyjádřím později. :o)
19.03.2020 - 18:31
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Gándhí: byron: Díky všem za nahlédnutí i milé komentáře a repliky.
19.03.2020 - 17:56
M.A.Rek: matousekKkrejca: Děkuju.
1 ... 118|119|120|121|122|123|124|125|126 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku