M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2020 - 17:55
M.A.Rek: vavaoko: Tara: Ringo: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: Gándhí: byron: Díky Vám všem za nahlédnutí a milé komentáře.
|
19.03.2020 - 12:51
valerie: Vášeň, to je to nejdůležitější, bezebřehá vášeň k životu, ST za plavbu s vášní ať je to cokoliv co nás k ní žene
|
19.03.2020 - 09:19
vavaoko: ST
|
19.03.2020 - 07:43
matousekKkrejca: Jo... ST
|
18.03.2020 - 22:31
byron: Proplul jsem se ke svým úžinám.
A na škarohlídy nehleď. Progres je důležitý a prolíná se i do klasické poezie...ale potom konstuktivní kritika... ...umět napsat a pak i adekvátně okomentovat klasickou poezii ...... ST |
18.03.2020 - 22:01
Psavec: Bezbřehé moře fantazie, ST.
|
18.03.2020 - 18:56
Lilith: Tvému soběplavectví ST*
|
18.03.2020 - 15:28
Gándhí: Hlavně, abychom si vzpomněli, jak se dělá svoboda, až dySTopie opadne...
|
18.03.2020 - 14:51
Tara: M.A.Rek: René Vulkán: René, párkrát jsem taky vyslovila názor na archaismy či přehozený slovosled v Markově poezii, ale nakonec je vždy jen věcí každého, jestli usoudí, že si z "rad" nás ostatních amatérů něco vezme nebo ne, také schopností, které jsou na litwebech velmi individuální... být na jeho místě, tvá ostnatá ironie by nemile překvapila a zamrzela.
Marku, promiň, že jsem vstoupila do dění, nedalo mi ... |
18.03.2020 - 14:29
René Vulkán: naše vládní delegace
poslala nás do separace zatím jenom domácí kdyby byla mafie pošle nás do kafilerie |
18.03.2020 - 14:26
René Vulkán: Marine, ty porád píšeš tak nějak postaru, po klasicku, až takové ódy, hymny, ...
Jasně, tys velikým básnířem, ..., a proto máš taky na současný projev, to je jisté |
18.03.2020 - 13:18
Tara: Pohupuješ se STále na moři fantazie :-)
|
18.03.2020 - 09:57
M.A.Rek: Ringo:
Snad loutka nejsi, to dřevěná klapavá Tvá ústa po návštěvě šášně v xichtíku zela by díra pustá. |
18.03.2020 - 09:43
Ringo: U tvého „dušežravá šášeň“
k úsmevu pohnula se dásen. Jak hledac presnosti jsem zanícen, tak spíse rtíky, sanice. |
17.03.2020 - 22:23
Kajuta: ST
|
17.03.2020 - 22:23
Kajuta: ST
|
17.03.2020 - 20:50
matousekKkrejca: ST
|
17.03.2020 - 20:39
matousekKkrejca: je to dobré ST
|
17.03.2020 - 20:21
matousekKkrejca: ST*
|
17.03.2020 - 16:52
Květka Š.: ...ÁCH JO..ale..ST...
|


