M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.04.2020 - 20:58
Lilith: Vyťunťaná image mne zaujala... a celé toto dílo!
ST*** |
01.04.2020 - 20:36
Lilith: Mám taky jeden mrkavok a ST ;-)
|
01.04.2020 - 20:00
vavaoko: Mám pro tebe ST
|
31.03.2020 - 20:33
Gándhí: mám jen... mrk ;)
|
31.03.2020 - 16:37
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
31.03.2020 - 16:36
M.A.Rek: Ringo: Díky za odhalující vyznání. A proč je vlastně odháníš?
|
31.03.2020 - 16:33
M.A.Rek: Tara: Milá Taro, od Tebe je kritika milejší než mazání medu kolem huby. Sice není tak sladká, zato tolik nelepí. Díky moc. ;o)
|
30.03.2020 - 23:51
Psavec: ST.
|
30.03.2020 - 23:08
Ringo: Desítky let odhánění,
to psychiku značně změní, přiznávám, že jsem už janek z těch útoků nymfomanek. |
30.03.2020 - 18:08
Tara: Dávám jeden tip... občas rytmicky škobrtáš.../podle mého sluchu/... ale zas tam máš vtipná místa, viz poslední verš.
|
29.03.2020 - 20:16
Lilith: Z podroušky funím, že je to skvělýý ;-)
ST* |
29.03.2020 - 18:00
matousekKkrejca: No mně se to líbí ST
|
29.03.2020 - 17:29
M.A.Rek: byron: Kajuta: Lilith: Psavec: René Vulkán: Ringo: Tara: vavaoko: Woria: Děkuji Vám všem za pochopení, na co nemám. ;o)
|
29.03.2020 - 16:24
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Psavec: Ringo: vavaoko:
Z podroušky huhňám děkuju a vaše doplňky obdivuju. |
29.03.2020 - 16:17
M.A.Rek: valerie: Děkuju, Valerie, nechceš se přidat? ;o)
|
29.03.2020 - 16:16
M.A.Rek: matousekKkrejca: Posílám jednu prdelatou a jednu kozatou. :o)
|
29.03.2020 - 16:15
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Gándhí: Kajuta: Květka Š.: Lilith: matousekKkrejca: Psavec: Ringo: valerie: vavaoko: Jsem rád, že jste se přidali k reji a tanci múz, děkuju.
|
29.03.2020 - 16:12
M.A.Rek: byron: Kajuta: Lilith: matousekKkrejca: Psavec: Tara: Díky za nakouknutí. Ještě by šlo doplnit: Březen, před virem zalezem, duben, přijdeme na buben.
|
29.03.2020 - 16:09
M.A.Rek: zenge: Jo, jo, to znam. Mám je i podepsané, když jsem jako kluk autora "přepadnul".
|
29.03.2020 - 14:06
Elisabeth.S: M.A.Rek: Dnes přiznám, líbilo tenkrát a dnes ještě o fous více;-) To já díky!
|


