M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.03.2020 - 14:28
Květka Š.: to je bezva...ST...
|
14.03.2020 - 13:44
Tara: Marku, jestli dovolíš trochu víc než poplácání po rameni:-) - kdybys nepoužíval to zaSTaralé BY, lámal si víc hlavu s adekvátní náhradou slova ABY - dotáhl bys dobrý nápad tam, kde by mohl být... ST i tak, BY jsi nebyl smutEN:-)))
|
14.03.2020 - 13:43
Kajuta: poetické ST...
|
14.03.2020 - 13:42
Kajuta: velké ST..
|
14.03.2020 - 10:38
Gándhí: k vyplutí z rybníku smutku je třeba nejdřív vypuSTit STavidla...
|
14.03.2020 - 01:48
René Vulkán: citlivé
|
13.03.2020 - 17:46
byron: Za dílko ST...obzvláště za ty archaismy...:-).
|
13.03.2020 - 11:30
vavaoko: ST
|
13.03.2020 - 08:38
Tara: Za empatii ST /škoda těch archaismů:-)/.
|
12.03.2020 - 22:29
M.A.Rek: valerie: Děkuju, Valerie, a posílám ti ranní úsměvy na týden dopředu.
|
12.03.2020 - 22:27
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju.
|
12.03.2020 - 22:26
M.A.Rek: valerie: Milá Valerie, na všechny díry zapomenout nelze a o mnoha dírách nelze zapomenout snít... ;O)
|
12.03.2020 - 22:23
M.A.Rek: byron: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: Tara: valerie: vavaoko: Děkuju za náfštěvu v mé díře a milé komentáře.
|
12.03.2020 - 22:23
Psavec: Za slzičky ST.
|
11.03.2020 - 17:44
|
11.03.2020 - 13:01
Kapka: ST
|
11.03.2020 - 12:53
valerie: Snad se zas doSTane na lepší rána, přeju si to a i tobě to přeju, je to "jen" báseň, vím, třeba dnes ráno začlo úsměvem tvým :-), mým ne
|
11.03.2020 - 12:24
valerie: Ó Marku, tak si tu teď sedím, a moc ti děkuju za zamyšlení, doSTává mě vždy jak umíš zaktivovat můj mozek(děravý) a nějak se vždy trefíš, tvůj sonet je sice plný děr, len na jednu si zabudol to mi ver :-D ST ST ST
|
11.03.2020 - 10:31
vavaoko: ST
|
10.03.2020 - 23:42
Gándhí: báseň víc než nezvorána... ST
|


