M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
24.05.2020 - 03:54
ttragelaf: "Zemřít nestačí. Je třeba zemřít včas.........."

Jean Paul Sartre


P.S.

Bacha! On byl cynik.
24.05.2020 - 01:39
M.A.Rek: Ringo:
Milý brebto, snad alespoň říci smím,
že čas skutečně je jako "Římský Kmín",
stářím vyčichne a už nemá tu sílu,
však i po pětistech letech klaníme se jeho dílu.
24.05.2020 - 01:13
Ringo: Za pravdu dám chytrou větou – čas je jako Tintoretto.
Snad neřekneš – cinto, brepto. ;-)
23.05.2020 - 12:28
j.m.: Čím víc neštěstí,tím víc si pak vychutnáš pocit štěstí,pokud přijde,a ono přijde,to je zákon rovnováhy.Platí to i obráceně.
22.05.2020 - 19:47
M.A.Rek: ttragelaf: Uhodil jsi hlavičkou o hřebíček (ač štěstím by bylo raději trochu vedle). Je to ta nejpřesnější definice štěstí co znám, děkuju.
22.05.2020 - 19:43
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
21.05.2020 - 12:55
Gándhí: toliko štěstí měl snad jen Radovan fon Radovánky ;)
21.05.2020 - 05:34
ttragelaf: štěstí je míhot fata morgány

ale ten
kdo si dovede představit
že je šťastný

je !
20.05.2020 - 21:47
M.A.Rek: Květka Š.: Kapka: Jé, děkuju dámy za pěkné doplnění. Na Vás se hned pozná, že jste Kapka štěstí & Květ(ka) štěstí.
20.05.2020 - 21:36
M.A.Rek: Ringo: Správně díš, mám obrovské štěstí... ;o)
20.05.2020 - 18:31
Kapka: Užívej si štěstíčka
i když je ho kapička
jedna, druhá, snad i třetí
chytej, ať zas neuletí...
20.05.2020 - 16:53
Květka Š.: Tak to všechno je štěstí?
A to nemusí být jen muška zlatá
ta si uletí a bác spadne do bláta...
20.05.2020 - 10:20
vavaoko: Fajn.
20.05.2020 - 10:04
Ringo: Marku, ty más obrovské stestí, ze nepísu negativní kritiky. A sprosté uz vubec ne.

Nebo ze bych prece jen ve tvém prípade udelal pro jednou výjimku?... ;-)
20.05.2020 - 09:29
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Lidi si ve snaze vše zjednodušovat zabalili víru, náboženství a církve do malé kuličky ne nepodobné virům či kokovým bakteriím. Ty na ně pak zpětně agresivně doráží a útočí. Lidský organismus se takovým atakům snaží bránit. Někdy úspěšně, jindy neúspěšně. Až nás zase napadne tu kuličku rozbalit, zbytečné patogeny odvrhneme a víru sami a dobrovolně aplikujeme. Ale musíme k tomu dojít sami a dobrovolně, a uvědomit si, že samotná víra nemá s tím ostatním mnoho společného.
Díky za návštěvu. ;o)
20.05.2020 - 09:20
M.A.Rek: Psavec: Gándhí: j.m.: Chlapi, díky, a přeju přiměřenou dávku rozumu i zdraví.
20.05.2020 - 08:37
Tichy_vulkan: hodně dobrá óda na rozvířené viry
v hlavách lidu bez víry...
19.05.2020 - 22:27
Psavec: Líbí se mi.
19.05.2020 - 14:16
j.m.: Moje doktorka hodila na stůl knihu tlustější než Bible a řekla,tohle všechno můžeš dostat.Od té doby raději nemarodim.
18.05.2020 - 22:05
Gándhí: můj poslední zbytek rozumu tvrdí že už neexistuje, on byl dycky tak trochu napřed ;)
1 ... 103|104|105|106|107|108|109|110|111 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku