M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.05.2020 - 03:54
ttragelaf: "Zemřít nestačí. Je třeba zemřít včas.........."
Jean Paul Sartre P.S. Bacha! On byl cynik. |
24.05.2020 - 01:39
M.A.Rek: Ringo:
Milý brebto, snad alespoň říci smím, že čas skutečně je jako "Římský Kmín", stářím vyčichne a už nemá tu sílu, však i po pětistech letech klaníme se jeho dílu. |
24.05.2020 - 01:13
Ringo: Za pravdu dám chytrou větou – čas je jako Tintoretto.
Snad neřekneš – cinto, brepto. ;-) |
23.05.2020 - 12:28
j.m.: Čím víc neštěstí,tím víc si pak vychutnáš pocit štěstí,pokud přijde,a ono přijde,to je zákon rovnováhy.Platí to i obráceně.
|
22.05.2020 - 19:47
M.A.Rek: ttragelaf: Uhodil jsi hlavičkou o hřebíček (ač štěstím by bylo raději trochu vedle). Je to ta nejpřesnější definice štěstí co znám, děkuju.
|
22.05.2020 - 19:43
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
21.05.2020 - 12:55
Gándhí: toliko štěstí měl snad jen Radovan fon Radovánky ;)
|
21.05.2020 - 05:34
|
20.05.2020 - 21:47
M.A.Rek: Květka Š.: Kapka: Jé, děkuju dámy za pěkné doplnění. Na Vás se hned pozná, že jste Kapka štěstí & Květ(ka) štěstí.
|
20.05.2020 - 21:36
M.A.Rek: Ringo: Správně díš, mám obrovské štěstí... ;o)
|
20.05.2020 - 18:31
Kapka: Užívej si štěstíčka
i když je ho kapička jedna, druhá, snad i třetí chytej, ať zas neuletí... |
20.05.2020 - 16:53
Květka Š.: Tak to všechno je štěstí?
A to nemusí být jen muška zlatá ta si uletí a bác spadne do bláta... |
20.05.2020 - 10:20
vavaoko: Fajn.
|
20.05.2020 - 10:04
Ringo: Marku, ty más obrovské stestí, ze nepísu negativní kritiky. A sprosté uz vubec ne.
Nebo ze bych prece jen ve tvém prípade udelal pro jednou výjimku?... ;-) |
20.05.2020 - 09:29
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Lidi si ve snaze vše zjednodušovat zabalili víru, náboženství a církve do malé kuličky ne nepodobné virům či kokovým bakteriím. Ty na ně pak zpětně agresivně doráží a útočí. Lidský organismus se takovým atakům snaží bránit. Někdy úspěšně, jindy neúspěšně. Až nás zase napadne tu kuličku rozbalit, zbytečné patogeny odvrhneme a víru sami a dobrovolně aplikujeme. Ale musíme k tomu dojít sami a dobrovolně, a uvědomit si, že samotná víra nemá s tím ostatním mnoho společného.
Díky za návštěvu. ;o) |
20.05.2020 - 09:20
M.A.Rek: Psavec: Gándhí: j.m.: Chlapi, díky, a přeju přiměřenou dávku rozumu i zdraví.
|
20.05.2020 - 08:37
Tichy_vulkan: hodně dobrá óda na rozvířené viry
v hlavách lidu bez víry... |
19.05.2020 - 22:27
Psavec: Líbí se mi.
|
19.05.2020 - 14:16
j.m.: Moje doktorka hodila na stůl knihu tlustější než Bible a řekla,tohle všechno můžeš dostat.Od té doby raději nemarodim.
|
18.05.2020 - 22:05
Gándhí: můj poslední zbytek rozumu tvrdí že už neexistuje, on byl dycky tak trochu napřed ;)
|


