M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.06.2020 - 09:31
M.A.Rek: Tara: Díky, Taro, za navštívení.
Myslím, že především z nich, ale ty protiváhy stojí za to, aby se bolístky lépe zvládaly. Třeba i tím, že se vypíšou. Alespoň mne po třech týdnech ve špitálu vypsání pomohlo, je to vlastně pokračování "S přehršlí chutí". Už je to pryč, ale napsaná vzpomínka, a memento, zůstaly. Ano, ouzko v tmách, to je vzpomínka, když jsem jako malý kluk pár týdnů neviděl... Ano, spisovně mají být třísky. Pocitově jsou ale správně tříšťky. Tak to krásně říkal člověk, kterého si vážím. |
16.06.2020 - 09:15
Tara: Marku, i z bolístech se život skládá... z těch tebou komponovaných se mi nejvíc líbí - ouzko v tmách...
nemá být místo slova tříšťky - třísky? |
15.06.2020 - 17:49
M.A.Rek: Květka Š.: vavaoko:
|
15.06.2020 - 13:39
Květka Š.: ...(:-)...st.........
|
13.06.2020 - 14:59
M.A.Rek: vavaoko: Díky za skouknut. Zvláště v tomto čase je každý sex nechráněný...
|
13.06.2020 - 09:42
vavaoko: Nechráněný sex bývá problémový. Zvláště v tomto čase.
ST |
13.06.2020 - 00:58
Ringo: Stál jsi tu bez roušky Adama,
kochal se jejíma vnadama, nedošlo k tisknutí zádama, jak zněla přátelská rada má. Vám se holt splašily hormony a do spojení oba tradá, nastalo “dárcovství” korony, to na happy-end nevypadá… |
11.06.2020 - 17:43
ttragelaf: ano.. lod´v ruce je skvělý argument
pokud půjdu do komerční banky a zeptám se: pane řediteli, ráčili již být sejfy otevřené ? co budu držet v ruce ? |
11.06.2020 - 15:48
M.A.Rek: ttragelaf: Byla to především řečnická otázka, a ty jsi se ji zhostil skvěle. Autora vždy potěší, když se někdo nad jeho textem zamyslí, a tak Ti dvojnásob děkuji. Za přečtení, i za zamyšlení. Díky & díky. Loď v ruce jako argument je skvělá, ne? ;o)
|
11.06.2020 - 08:48
vavaoko: ST
|
11.06.2020 - 04:53
ttragelaf: přikázat lze vokativem
ale musíme znát jméno přikázat lze otázkou tak budeš velitelem ?! přáním vystupńovaným jako hosana necht´ráčíš být velitelem ! i konstatováním jsi velitel ! především záleží na tom jaký argument máme v ruce jako bychom se ocitli v době mýtů |
11.06.2020 - 01:00
M.A.Rek: René Vulkán:
Dunivý vulkán hřímá v Brně, všechno se třese, všechno brně, opojen vášní slastně vrně, než sebou švihne, po obrně... Díky, snad tě potěší i tyto "verše". ;o) |
11.06.2020 - 00:56
M.A.Rek: Ringo:
Co bych ti asi tak mohl poradit, aby jsi v ruce držel maňáska? ;o) |
11.06.2020 - 00:24
Ringo: “Paži snad hrozící
vztyčila, a zaťatou pěst rozevřela... Z dlaně ji vyplula krásná loď,” No tak to bude asi maňásek… :-) |
11.06.2020 - 00:13
|
10.06.2020 - 23:31
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro. No právě... Když dobří mizí... Když je v Modrém teskno... A když si toho málokdo všimne...
|
10.06.2020 - 23:23
Tara: Rozumím... zvláštní miniaturka... teskná.
|
08.06.2020 - 20:27
M.A.Rek: vavaoko: Tara: Ringo: Kapka: Děkuji za spolusizatoulání. Luboši, už jsi se někdy táhnul strání s demižonem na zádech? Mne tedy bohatě stačí ten na břuchu. ;o)
|
08.06.2020 - 12:50
Kapka: *ST*
|
08.06.2020 - 11:20
Ringo: K nepresnostem mívás sklon,
tou „láhví“ byl demizón… ;-) |


