M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
16.06.2020 - 09:31
M.A.Rek: Tara: Díky, Taro, za navštívení.
Myslím, že především z nich, ale ty protiváhy stojí za to, aby se bolístky lépe zvládaly. Třeba i tím, že se vypíšou. Alespoň mne po třech týdnech ve špitálu vypsání pomohlo, je to vlastně pokračování "S přehršlí chutí". Už je to pryč, ale napsaná vzpomínka, a memento, zůstaly.
Ano, ouzko v tmách, to je vzpomínka, když jsem jako malý kluk pár týdnů neviděl...
Ano, spisovně mají být třísky. Pocitově jsou ale správně tříšťky. Tak to krásně říkal člověk, kterého si vážím.
16.06.2020 - 09:15
Tara: Marku, i z bolístech se život skládá... z těch tebou komponovaných se mi nejvíc líbí - ouzko v tmách...
nemá být místo slova tříšťky - třísky?
15.06.2020 - 17:49
M.A.Rek: Květka Š.: vavaoko:
15.06.2020 - 13:39
Květka Š.: ...(:-)...st.........
13.06.2020 - 14:59
M.A.Rek: vavaoko: Díky za skouknut. Zvláště v tomto čase je každý sex nechráněný...
13.06.2020 - 09:42
vavaoko: Nechráněný sex bývá problémový. Zvláště v tomto čase.
ST
13.06.2020 - 00:58
Ringo: Stál jsi tu bez roušky Adama,
kochal se jejíma vnadama,
nedošlo k tisknutí zádama,
jak zněla přátelská rada má.

Vám se holt splašily hormony
a do spojení oba tradá,
nastalo “dárcovství” korony,
to na happy-end nevypadá…
11.06.2020 - 17:43
ttragelaf: ano.. lod´v ruce je skvělý argument

pokud půjdu do komerční banky
a
zeptám se:

pane řediteli, ráčili již být sejfy otevřené ?

co budu držet v ruce ?
11.06.2020 - 15:48
M.A.Rek: ttragelaf: Byla to především řečnická otázka, a ty jsi se ji zhostil skvěle. Autora vždy potěší, když se někdo nad jeho textem zamyslí, a tak Ti dvojnásob děkuji. Za přečtení, i za zamyšlení. Díky & díky. Loď v ruce jako argument je skvělá, ne? ;o)
11.06.2020 - 08:48
11.06.2020 - 04:53
ttragelaf: přikázat lze vokativem
ale
musíme znát jméno

přikázat lze otázkou
tak budeš velitelem ?!

přáním vystupńovaným jako hosana
necht´ráčíš být velitelem !

i konstatováním
jsi velitel !

především záleží na tom
jaký argument máme v ruce

jako bychom se ocitli v době mýtů
11.06.2020 - 01:00
M.A.Rek: René Vulkán:
Dunivý vulkán
hřímá v Brně,
všechno se třese,
všechno brně,
opojen vášní
slastně vrně,
než sebou švihne,
po obrně...

Díky, snad tě potěší i tyto "verše". ;o)
11.06.2020 - 00:56
M.A.Rek: Ringo:
Co bych ti asi tak mohl poradit, aby jsi v ruce držel maňáska? ;o)
11.06.2020 - 00:24
Ringo: “Paži snad hrozící
vztyčila,
a zaťatou pěst
rozevřela...

Z dlaně ji vyplula
krásná loď,”

No tak to bude asi maňásek… :-)
11.06.2020 - 00:13
René Vulkán: potěšilo mě, že píšeš o mně

ten dunivý Vulkán
10.06.2020 - 23:31
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro. No právě... Když dobří mizí... Když je v Modrém teskno... A když si toho málokdo všimne...
10.06.2020 - 23:23
Tara: Rozumím... zvláštní miniaturka... teskná.
08.06.2020 - 20:27
M.A.Rek: vavaoko: Tara: Ringo: Kapka: Děkuji za spolusizatoulání. Luboši, už jsi se někdy táhnul strání s demižonem na zádech? Mne tedy bohatě stačí ten na břuchu. ;o)
08.06.2020 - 12:50
Kapka: *ST*
08.06.2020 - 11:20
Ringo: K nepresnostem mívás sklon,
tou „láhví“ byl demizón… ;-)
1 ... 100|101|102|103|104|105|106|107|108 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku