M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.05.2020 - 23:12
René Vulkán: něco na to beru, ale asi si půjdu pro silnější
|
26.05.2020 - 21:08
M.A.Rek: René Vulkán:
... A léčíš se s tím? ;o) ... A léčíš se s tím? Ta je tak mladinká, že by mohlo jít o pedofílii. ;o) |
26.05.2020 - 20:21
|
26.05.2020 - 20:19
René Vulkán: proč lesklé máš oči
... páč mám horečku ještě mě napadlo něco k pronikání do ní ... ale raději budu brzdit |
26.05.2020 - 15:14
M.A.Rek: Ringo: Protože ti nejsou lhostejné milé holky a líbí se ti vkusná poezie. Protože bez rozkliknutí to nejde komentovat. A protože když ti ujede prst na klávesnici, je to lepší než třeba když ti ujedou nohy. (smajlík poetický, nikoli škodolibý)
|
26.05.2020 - 11:15
Ringo: Proč jsem na to jenom kliknul… ;-)
|
26.05.2020 - 10:50
vavaoko: Múze je fuk, kde bydlí její milenci. A ptát se dnes autora, proč kdysi něco stvořil tak, jak to stvořil, je marné. Časový odstup.
ST |
26.05.2020 - 09:44
Kapka: Líbí se mi moc, zajímavě výstižná slova k obrazu.
|
26.05.2020 - 08:43
Hazentla: Jsem si otevřela svůj starý sešit z dějin umění a k Vermeerovi tady mám několik hodnotných poznámek - všechno maloval v jednom pokoji (je možné, že byl postižený); měl ženu Kateřinu a 15 dětí, celý život měl finanční problémy (je vidět, že moje slabost pro bulvár se projevovala už na gymplu).
... To už je holt úděl některých mistrů - život máš celkem hroznej, ale o 400 let později ještě tvoje obrazy inspirujou. |
26.05.2020 - 01:40
M.A.Rek: Gándhí: František: Díky.
|
25.05.2020 - 14:02
Gándhí: pěkné obrazy pod stromečkem...
|
24.05.2020 - 19:50
František: Pěkný kaligram.
|
24.05.2020 - 17:41
M.A.Rek: j.m.: Děkuju, to jsem rád.
|
24.05.2020 - 17:40
M.A.Rek: ttragelaf: Každý člověk je výjimečný, ale svoji výjimečností je mi některý bližší než jiní. Též záleží zda "cynicky střílí" podle Dostojevského (Není-li Boha, je všechno dovoleno...), nebo Wilda (Cynismus je umění vidět věci takové, jaké jsou, a ne takové, jaké by být měly.)
|
24.05.2020 - 17:27
j.m.: Moc pěkné.
|
24.05.2020 - 15:40
|
24.05.2020 - 09:49
M.A.Rek: Kapka: Ringo: Tara: ttragelaf: vavaoko: Ano, a "wotomtoye". Využít darovaný čas k tvoření a hledání, jak píše Vavaoko, pokud možno pěkně, jak píše Kapka a Tara, trošičku provokativně, aby to naladilo Ringa, a včas odejít, jak píše ttragelaf. Aby se všichni na naše dílka dívali se stejným zalíbením, jako na namodralé rytiny s Tomášem Masarykem, ač s nominální hodnotou všech těch dílek to může být sporné... Díky za nahlédnutí do ateliéru. ;o)
|
24.05.2020 - 09:39
Kapka: To je moc pěkné...
|
24.05.2020 - 09:32
vavaoko: To podstatné si vzal s sebou. Čas tvoření a hledání. Protože právě cesta bývá cílem.Tak to prostě je.
|
24.05.2020 - 09:04
Tara: Tvé malířské se mi hodně líbí...
|


