M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2020 - 20:42
Tara: Pěkné, Marku, jak jsi mezi hemžení lidí dovedl i zvířata... to má moje sympatie.
|
20.07.2020 - 18:47
|
20.07.2020 - 09:43
vavaoko: To je moc fajn! Připomnělo mi to časy, kdy jsem se coural s "teletem" po Čechách a měl toulavé boty.
Takových nádražíček je u nás spousta. Ale tak, jako ty, bych to napsat nesvedl. ST |
19.07.2020 - 23:36
Ringo: “zasněně muž v hospůdce půllitr pozvedl.
… okouzlen v hospůdce dědek zvedl sklínku.” Ach jo… to je taková škoda, že u krku neskončila i ta sukýnka… :-( Ale jinak se mi tvoje atmoškové dílko líbilo. |
19.07.2020 - 20:41
Kajuta: Nebyla to Marylin, která navštívila naši zemičku? :)
|
19.07.2020 - 18:23
M.A.Rek: Lilith: ... a vrací se zpět, odkud kdysi na cesty vyjeli. Děkuju. ;o)
|
19.07.2020 - 18:16
Lilith: Na kolejích jak by se celičký svět zmenšil do pár postaviček, co života všeliký úděl představují... ;-)
|
19.07.2020 - 16:26
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju ;o)
|
18.07.2020 - 14:50
Květka Š.: :-)...pěkný...
|
18.07.2020 - 00:26
Tara: M.A.Rek: jak na příkladech vidno, mini 5/7/5 lze snadno vytvořit... o obsah přece jde... mělo by PŘESAH mít. Malinké tajemství...v něm kouzlo haiku tkví.
Haiku zdar. |
18.07.2020 - 00:06
M.A.Rek: Tara: Děkuju, procvičuju, procvičuju, ale...
Sedmnáct slabik a tři verše mi praví do hájku jdi už Úhel pohledu tajemství v haiku tají co je co není Jak sbírku básní o stavu duše schovat jen do tří veršů? Á cé dé é ef díš-li á, řekni i bé O co v haiku jde? |
17.07.2020 - 23:55
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, to ho si moc vážim a potěšilo mne to. Budu.
|
17.07.2020 - 10:47
Tara: Mini převážně s malířskou tématikou - oceňuji, že si dáváš práci s převáděním námětů do haiku schématu, pocvičuješ:-)
|
16.07.2020 - 20:52
Lilith: To se mi moc líbí, jen piš piš piš, ráda tě čtu ;-)
|
15.07.2020 - 12:56
M.A.Rek: vavaoko: Kajuta: Děkuju, těší mne to.
|
15.07.2020 - 12:55
M.A.Rek: Ringo: Děkuju za doplnění a posílám Ti stejně smyslnou odpověď ;o):
Neklidně dřímá po tom snění jak Duka fuckuje křepce Katka se vzpíná po starým máku šuká však březí být chce Mužík ve tchyni dlouze slabostí hekla naplnit ji smí Žáček je Jiří též verš ve slovech vidí pětky nenosí Straší ho uši kdy žerou mu je dravci a vrány v buši |
15.07.2020 - 11:57
Ringo: Nejdříve hřímá
potom kardinál Duka fackuje slepce Kat hlavy stíná plný Staromák juká vše bězí lehce Nožík ve tchyni pouze slaboučce hekla najít se nesmí Žáček je drzý též v cizích taškách slídí a pětky nosí Strašně ho ruší když zase hrají Plavci v rádio buší |
15.07.2020 - 10:08
vavaoko: To jo.
|
15.07.2020 - 05:29
Kajuta: To mi sedlo moc. Úžasný.
|
15.07.2020 - 00:59
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju, Emmo.
|


