M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2020 - 20:42
Tara: Pěkné, Marku, jak jsi mezi hemžení lidí dovedl i zvířata... to má moje sympatie.
20.07.2020 - 18:47
zenge: vavaoko to napsal za mne .

Já necoural s teletem ale už s ,,usárnou´´
ST
20.07.2020 - 09:43
vavaoko: To je moc fajn! Připomnělo mi to časy, kdy jsem se coural s "teletem" po Čechách a měl toulavé boty.
Takových nádražíček je u nás spousta. Ale tak, jako ty, bych to napsat nesvedl.
ST
19.07.2020 - 23:36
Ringo: “zasněně muž v hospůdce půllitr pozvedl.

okouzlen v hospůdce dědek zvedl sklínku.”

Ach jo… to je taková škoda, že u krku neskončila i ta sukýnka… :-(

Ale jinak se mi tvoje atmoškové dílko líbilo.
19.07.2020 - 20:41
Kajuta: Nebyla to Marylin, která navštívila naši zemičku? :)
19.07.2020 - 18:23
M.A.Rek: Lilith: ... a vrací se zpět, odkud kdysi na cesty vyjeli. Děkuju. ;o)
19.07.2020 - 18:16
Lilith: Na kolejích jak by se celičký svět zmenšil do pár postaviček, co života všeliký úděl představují... ;-)
19.07.2020 - 16:26
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju ;o)
18.07.2020 - 14:50
Květka Š.: :-)...pěkný...
18.07.2020 - 00:26
Tara: M.A.Rek: jak na příkladech vidno, mini 5/7/5 lze snadno vytvořit... o obsah přece jde... mělo by PŘESAH mít. Malinké tajemství...v něm kouzlo haiku tkví.
Haiku zdar.
18.07.2020 - 00:06
M.A.Rek: Tara: Děkuju, procvičuju, procvičuju, ale...

Sedmnáct slabik
a tři verše mi praví
do hájku jdi už

Úhel pohledu
tajemství v haiku tají
co je co není

Jak sbírku básní
o stavu duše schovat
jen do tří veršů?

Á cé dé é ef
díš-li á, řekni i bé
O co v haiku jde?
17.07.2020 - 23:55
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, to ho si moc vážim a potěšilo mne to. Budu.
17.07.2020 - 10:47
Tara: Mini převážně s malířskou tématikou - oceňuji, že si dáváš práci s převáděním námětů do haiku schématu, pocvičuješ:-)
16.07.2020 - 20:52
Lilith: To se mi moc líbí, jen piš piš piš, ráda tě čtu ;-)
15.07.2020 - 12:56
M.A.Rek: vavaoko: Kajuta: Děkuju, těší mne to.
15.07.2020 - 12:55
M.A.Rek: Ringo: Děkuju za doplnění a posílám Ti stejně smyslnou odpověď ;o):

Neklidně dřímá
po tom snění jak Duka
fuckuje křepce

Katka se vzpíná
po starým máku šuká
však březí být chce

Mužík ve tchyni
dlouze slabostí hekla
naplnit ji smí

Žáček je Jiří
též verš ve slovech vidí
pětky nenosí

Straší ho uši
kdy žerou mu je dravci
a vrány v buši
15.07.2020 - 11:57
Ringo: Nejdříve hřímá
potom kardinál Duka
fackuje slepce

Kat hlavy stíná
plný Staromák juká
vše bězí lehce

Nožík ve tchyni
pouze slaboučce hekla
najít se nesmí

Žáček je drzý
též v cizích taškách slídí
a pětky nosí

Strašně ho ruší
když zase hrají Plavci
v rádio buší
15.07.2020 - 10:08
vavaoko: To jo.
15.07.2020 - 05:29
Kajuta: To mi sedlo moc. Úžasný.
15.07.2020 - 00:59
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju, Emmo.
1 ... 95|96|97|98|99|100|101|102|103 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku