M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.08.2020 - 18:44
Ringo: Při krájení cibulí
hoch se měnil, vybulil z kukadel slz oceány, zklidnil ho až pocel mámy: Tak už neplač, Marečku, nebo vezmu vařečku, opakuji – hele, synu, řez nebolí zeleninu, ani když ji pojídáš, přehnaně se dojímáš. |
18.08.2020 - 14:24
Psavec: Hodina chemie, ale bezva.
|
18.08.2020 - 10:31
vavaoko: Ale zase je to fajn na rýmu. Já rád cibuli.
|
18.08.2020 - 07:49
Paulmatthiole: Pozoruhodný chemismus isoalliinu :-)
Cibule dnes není jiná, jen si prostě časem zvykneš... |
18.08.2020 - 07:36
M.A.Rek: holátko: Šífy už málo, i víl je asi méně, ale jsou. Dočkáš se. A díky.
|
18.08.2020 - 07:33
M.A.Rek: vavaoko: Takových případů je, kdy něco ztratí význam slova a stane se něčím jiným..., v politice, vztazích... Taky tomu nerozumím. Díky.
|
18.08.2020 - 07:30
M.A.Rek: Lilith: CULIKATA: Psavec: Květka Š.: Díky za návštěvu, snad ty krásné řeky osvěžily.
|
17.08.2020 - 14:22
Květka Š.: pěkný...
|
13.08.2020 - 22:52
Psavec: To se mi líbí.
|
13.08.2020 - 08:44
CULIKATA: Parádní...
|
12.08.2020 - 16:52
Květka Š.: ...dobrý... :-)
|
12.08.2020 - 16:03
Lilith: Opět bezvadnózo!
Díky za fajné počtení :-) |
12.08.2020 - 09:57
vavaoko: ST Já jsem také ještě nepochopil, proč se Vltavě za Mělníkem říká Labe.
|
11.08.2020 - 21:27
holátko: Vílu na orosené louce oparem tančící čas od času vyhlížím a nanejvýš porybnýho dočkal jsem se.Holt Labe není Sázava.Šífy, víly tu nepotkáš, ani ty olejový skvrny nejsou jako byly.
|
11.08.2020 - 18:43
M.A.Rek: Ringo: René Vulkán: Chlapci, děkuji za skvělé doplňující parafráze. René, snad by též šlo:
V líci křupavé holky skoro pečené dobré a tučné |
11.08.2020 - 18:37
Ringo: Dárek přírody
Nežárku ozvláštňuje ploutev žraloka Ach, Amazonko hravé piraně svádí k jednomu tempu Chudák Vltava u Mělníka umírá ač delší, větší Nilská idyla vesla pramičky vržou nazdárek hrochu! Říčka Mrlina úšklebků dost ubylo dříve d měla |
11.08.2020 - 17:08
|
11.08.2020 - 14:42
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Děkuju, těší mne to. ;o)
|
09.08.2020 - 19:56
Psavec: Parádní drobnůstky.
|
08.08.2020 - 12:58
Lilith: Četla jsem včera a dneska zas a je to krásně plovoucí pořád...
|


