M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
18.08.2020 - 18:44
Ringo: Při krájení cibulí
hoch se měnil, vybulil
z kukadel slz oceány,
zklidnil ho až pocel mámy:
Tak už neplač, Marečku,
nebo vezmu vařečku,
opakuji – hele, synu,
řez nebolí zeleninu,
ani když ji pojídáš,
přehnaně se dojímáš.
18.08.2020 - 14:24
Psavec: Hodina chemie, ale bezva.
18.08.2020 - 10:31
vavaoko: Ale zase je to fajn na rýmu. Já rád cibuli.
18.08.2020 - 07:49
Paulmatthiole: Pozoruhodný chemismus isoalliinu :-)

Cibule dnes není jiná, jen si prostě časem zvykneš...
18.08.2020 - 07:36
M.A.Rek: holátko: Šífy už málo, i víl je asi méně, ale jsou. Dočkáš se. A díky.
18.08.2020 - 07:33
M.A.Rek: vavaoko: Takových případů je, kdy něco ztratí význam slova a stane se něčím jiným..., v politice, vztazích... Taky tomu nerozumím. Díky.
18.08.2020 - 07:30
M.A.Rek: Lilith: CULIKATA: Psavec: Květka Š.: Díky za návštěvu, snad ty krásné řeky osvěžily.
17.08.2020 - 14:22
Květka Š.: pěkný...
13.08.2020 - 22:52
Psavec: To se mi líbí.
13.08.2020 - 08:44
CULIKATA: Parádní...
12.08.2020 - 16:52
Květka Š.: ...dobrý... :-)
12.08.2020 - 16:03
Lilith: Opět bezvadnózo!
Díky za fajné počtení :-)
12.08.2020 - 09:57
vavaoko: ST Já jsem také ještě nepochopil, proč se Vltavě za Mělníkem říká Labe.
11.08.2020 - 21:27
holátko: Vílu na orosené louce oparem tančící čas od času vyhlížím a nanejvýš porybnýho dočkal jsem se.Holt Labe není Sázava.Šífy, víly tu nepotkáš, ani ty olejový skvrny nejsou jako byly.
11.08.2020 - 18:43
M.A.Rek: Ringo: René Vulkán: Chlapci, děkuji za skvělé doplňující parafráze. René, snad by též šlo:

V líci křupavé
holky skoro pečené
dobré a tučné
11.08.2020 - 18:37
Ringo: Dárek přírody
Nežárku ozvláštňuje
ploutev žraloka

Ach, Amazonko
hravé piraně svádí
k jednomu tempu

Chudák Vltava
u Mělníka umírá
ač delší, větší

Nilská idyla
vesla pramičky vržou
nazdárek hrochu!

Říčka Mrlina
úšklebků dost ubylo
dříve d měla
11.08.2020 - 17:08
René Vulkán: v ulici Příčné
holky polo svlečené
hezké a říčné
11.08.2020 - 14:42
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Děkuju, těší mne to. ;o)
09.08.2020 - 19:56
Psavec: Parádní drobnůstky.
08.08.2020 - 12:58
Lilith: Četla jsem včera a dneska zas a je to krásně plovoucí pořád...
1 ... 91|92|93|94|95|96|97|98|99 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku