M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
08.08.2020 - 09:55
M.A.Rek: Kajuta: Určitě ano, té je třeba, je-li cíl. Když není, i Polárka vybledne. Díky za návštěvu.
08.08.2020 - 09:45
M.A.Rek: Kajuta: vavaoko: Děkuju za splutí. ("Říčné" budou příště)
08.08.2020 - 09:43
M.A.Rek: Ringo: René Vulkán: Díky, pánové, za obohacující parafráze. Ringo, též by šlo:

lečo zvracený
útroby roztřesený
otráví houby

Trpí je mu mdlo
posrán je po tom dění
průjem se pohnul

Takt přehlušil smrad
teď v míru už rád sedí
má pocit činy
08.08.2020 - 09:40
ttragelaf: M.A.Rek:

:-)
07.08.2020 - 21:32
René Vulkán: nevstoupíš dvakrát
do stejné řeky, řekl -
koupil nový člun
07.08.2020 - 21:07
Ringo: Čelo zvrásněný
útoky rýmy senný
trápí i lesby

Sedlák sakruje
stále tenčí pašík je
vzteky sněd rolák

Trhá jí prádlo
po celém těle chvění
pud se v něm moc hnul

Fakt hodně nakrad
teď v Mírově rád sedí
má pocit viny

Pověst kokota
patrně nerozdýchá
provaz, půda, trám?...

Na mol je diva
diváci to dost tuší
její „zpěv“ ruší
07.08.2020 - 19:50
vavaoko: Fajn.
07.08.2020 - 19:14
Kajuta: Doufám, že mu mezi těmi hvězdami svítí i Polárka
07.08.2020 - 19:05
Kajuta: Bezva počtení, moc se mi líbí, ty tvoje říční ~~~~
07.08.2020 - 17:39
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lilith, a mrzí mne, že tomu rozumíš. ;o)
07.08.2020 - 17:39
M.A.Rek: ttragelaf: Bude-li za čas volat koho a kam. Díky za návštěvu.
06.08.2020 - 12:49
ttragelaf: k lesu mám podobný vztah
i když ne možná totožný

Přál bych si zemřít v lese.
by´t bych umíral třeba týden
nehodlám si v této společnosti
volat záchranku
¨
05.08.2020 - 18:50
Lilith: Tak tomuhle rozumím... jo ;-)
03.08.2020 - 21:35
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lil.
03.08.2020 - 21:35
M.A.Rek: holátko: Děkuju. Vede především u těch, které potrefí. ;o)
03.08.2020 - 21:34
M.A.Rek: blue: Děkuju. Ten kluk skvěle válí, díky i za námět k poslechu.
02.08.2020 - 19:54
Lilith: Bezva!
01.08.2020 - 23:56
holátko: Skvělý jsou všechny, ale čáp vede.
01.08.2020 - 00:23
blue: to je celá mašina poetického srdce a snů zahleděných pohledů.. přidám pár strun.. https://youtu.be/YaTUwiHYBI0
31.07.2020 - 22:21
M.A.Rek: Ringo: René Vulkán: Psavec: Pánové, jsem rád, že jste normální, když Vás baví ptákoviny. Ringa dokonce inspirují.
Jako poděkování přidávám bonus:

Straka tam má být
a ne blboun nejapný
v akademii
1 ... 92|93|94|95|96|97|98|99|100 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku