M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.08.2020 - 09:55
M.A.Rek: Kajuta: Určitě ano, té je třeba, je-li cíl. Když není, i Polárka vybledne. Díky za návštěvu.
|
08.08.2020 - 09:45
M.A.Rek: Kajuta: vavaoko: Děkuju za splutí. ("Říčné" budou příště)
|
08.08.2020 - 09:43
M.A.Rek: Ringo: René Vulkán: Díky, pánové, za obohacující parafráze. Ringo, též by šlo:
lečo zvracený útroby roztřesený otráví houby Trpí je mu mdlo posrán je po tom dění průjem se pohnul Takt přehlušil smrad teď v míru už rád sedí má pocit činy |
08.08.2020 - 09:40
|
07.08.2020 - 21:32
|
07.08.2020 - 21:07
Ringo: Čelo zvrásněný
útoky rýmy senný trápí i lesby Sedlák sakruje stále tenčí pašík je vzteky sněd rolák Trhá jí prádlo po celém těle chvění pud se v něm moc hnul Fakt hodně nakrad teď v Mírově rád sedí má pocit viny Pověst kokota patrně nerozdýchá provaz, půda, trám?... Na mol je diva diváci to dost tuší její „zpěv“ ruší |
07.08.2020 - 19:50
vavaoko: Fajn.
|
07.08.2020 - 19:14
Kajuta: Doufám, že mu mezi těmi hvězdami svítí i Polárka
|
07.08.2020 - 19:05
Kajuta: Bezva počtení, moc se mi líbí, ty tvoje říční ~~~~
|
07.08.2020 - 17:39
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lilith, a mrzí mne, že tomu rozumíš. ;o)
|
07.08.2020 - 17:39
M.A.Rek: ttragelaf: Bude-li za čas volat koho a kam. Díky za návštěvu.
|
06.08.2020 - 12:49
ttragelaf: k lesu mám podobný vztah
i když ne možná totožný Přál bych si zemřít v lese. by´t bych umíral třeba týden nehodlám si v této společnosti volat záchranku ¨ |
05.08.2020 - 18:50
Lilith: Tak tomuhle rozumím... jo ;-)
|
03.08.2020 - 21:35
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lil.
|
03.08.2020 - 21:35
M.A.Rek: holátko: Děkuju. Vede především u těch, které potrefí. ;o)
|
03.08.2020 - 21:34
M.A.Rek: blue: Děkuju. Ten kluk skvěle válí, díky i za námět k poslechu.
|
02.08.2020 - 19:54
Lilith: Bezva!
|
01.08.2020 - 23:56
holátko: Skvělý jsou všechny, ale čáp vede.
|
01.08.2020 - 00:23
blue: to je celá mašina poetického srdce a snů zahleděných pohledů.. přidám pár strun.. https://youtu.be/YaTUwiHYBI0
|
31.07.2020 - 22:21
M.A.Rek: Ringo: René Vulkán: Psavec: Pánové, jsem rád, že jste normální, když Vás baví ptákoviny. Ringa dokonce inspirují.
Jako poděkování přidávám bonus: Straka tam má být a ne blboun nejapný v akademii |


