M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2020 - 21:52
Emma Wallace: povedené ;-)
|
13.07.2020 - 20:02
M.A.Rek: Psavec: Děkuju, to mne těší. ;o)
|
13.07.2020 - 20:01
M.A.Rek: Tara: Milá Taro, Tebe bych z něčeho takového nikdy nepodezíral. Tvé komentáře a rady mají vždy hlavu a patu, a tak se rád postavím do fronty za sporáka. A propo, co bude dobrého? ;o)
|
13.07.2020 - 19:12
Psavec: Líbí se mi.
|
13.07.2020 - 11:07
Tara: M.A.Rek: Marku, rozhodně není mým zájmem na tvých miniaturách "předvádět", co je špatně. Jen jsem chtěla předat několik svých amatérských zkušeností.
Až budu mít delších chvíli - sporák volá:-), napíšu na ně názor, ahoj. |
12.07.2020 - 21:00
M.A.Rek: Tara: René Vulkán: Děkuju Vám za zájem.
Za skutečné haiku to ani nepovažuji, proto jsem to označil jen jako 5-7-5. Na to "pravé" se necítím. O slovosledu popřemýšlím pro případný tisk, ale zde už to nechám, ať se každý může podívat, jak to není správné. O každý názor stojím, ať se týká mých knih, obrazů, fotografií, nebo "jen" rýmování. Bez názoru druhých je každá tvorba jen nuda bez vývoje. Tak sem s ním, předem za něj děkuji, ač neslíbím, co vše si z něj vezmu. Je to možná špatně napsané - vezmu si z názorů téměř vše, jen to hned nedám najevo. |
12.07.2020 - 20:46
M.A.Rek: Ringo:
Hroch nedoběhl a paní jen roušku má poblinklý zbledl „Skýn“ obětí je dupají o sto péro kat z děsu tyje |
12.07.2020 - 20:38
|
12.07.2020 - 20:35
Ringo: Tancuje hrošík
pojed divného bejlí mysl má jinde Striptýzek v metru paní se svléká, jéje! i boty zuje Kojenec blinká poté nesčetněkrát vřísk mlíčka si jen líz Králík vedoucí i s podřízenou chasou zase dupat jdou Padání vlasů mnohý muž víc než trne oběť nechce být Kat pozved kleště zadržený poděšen tortura vadí |
12.07.2020 - 17:34
Květka Š.: pěkný...st
|
12.07.2020 - 13:33
Lilith: A mně se to líbí tak, jak to je :-)
|
11.07.2020 - 20:40
Tara: Jako haiku by to stálo za důkladnější rozbor, už metafory v prvním naznačují, že se jedná o miniaturu... a René má s tím slovosledem pravdu...
Jestli o to stojíš,Marku, mohu ti k nim napsat svůj názor... |
11.07.2020 - 15:27
vavaoko: Mě se to jen líbí. ST
|
11.07.2020 - 14:19
René Vulkán: u 1. jestli nezměnit v posledním verši slovosled - zda přijde bouře
vtipná mi přijde 3. a 5. 6. paráda! 2. jestli nedat - žár slunce, než naopak pokud však je míněno - odlišit poezii od běžné mluvy, pak jsou tvé slovosledy v pořádku |
11.07.2020 - 13:56
M.A.Rek: Ringo: Že ty na mne šetříš?
|
11.07.2020 - 13:55
M.A.Rek: Květka Š.: Díky, Květko, za doplnění. ;o)
|
08.07.2020 - 23:26
Ringo: Mohu tě uklidnit, Marku, víc než jeden zásobník bych nevyprázdnil. (jen si z tebe střílím)
|
06.07.2020 - 17:46
Květka Š.: Voňavá mateřídouška
pošeptá do každého ouška že její drobné kvítky v barvě lila si včera do svých vlasů pro tu jejich něžnou krásu připletla i tvoje milá... |
05.07.2020 - 23:40
M.A.Rek: Lilith: Děkuju a nech si vonět. Mateřídouška je úžasná do irského hrnce se skopovým. Je ještě lepší než doporučovaný tymián.
|
05.07.2020 - 23:35
M.A.Rek: Ringo: Děkuju, Ringo, a za nějakou jinou ano?
|


