M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2020 - 21:52
Emma Wallace: povedené ;-)
13.07.2020 - 20:02
M.A.Rek: Psavec: Děkuju, to mne těší. ;o)
13.07.2020 - 20:01
M.A.Rek: Tara: Milá Taro, Tebe bych z něčeho takového nikdy nepodezíral. Tvé komentáře a rady mají vždy hlavu a patu, a tak se rád postavím do fronty za sporáka. A propo, co bude dobrého? ;o)
13.07.2020 - 19:12
Psavec: Líbí se mi.
13.07.2020 - 11:07
Tara: M.A.Rek: Marku, rozhodně není mým zájmem na tvých miniaturách "předvádět", co je špatně. Jen jsem chtěla předat několik svých amatérských zkušeností.
Až budu mít delších chvíli - sporák volá:-), napíšu na ně názor, ahoj.
12.07.2020 - 21:00
M.A.Rek: Tara: René Vulkán: Děkuju Vám za zájem.
Za skutečné haiku to ani nepovažuji, proto jsem to označil jen jako 5-7-5. Na to "pravé" se necítím.
O slovosledu popřemýšlím pro případný tisk, ale zde už to nechám, ať se každý může podívat, jak to není správné.
O každý názor stojím, ať se týká mých knih, obrazů, fotografií, nebo "jen" rýmování. Bez názoru druhých je každá tvorba jen nuda bez vývoje. Tak sem s ním, předem za něj děkuji, ač neslíbím, co vše si z něj vezmu. Je to možná špatně napsané - vezmu si z názorů téměř vše, jen to hned nedám najevo.
12.07.2020 - 20:46
M.A.Rek: Ringo:
Hroch nedoběhl
a paní jen roušku má
poblinklý zbledl

„Skýn“ obětí je
dupají o sto péro
kat z děsu tyje
12.07.2020 - 20:38
M.A.Rek: vavaoko: Květka Š.: Lilith:
V krásný léta den
bez hřmění za obzorem
děkuji Vám všem
12.07.2020 - 20:35
Ringo: Tancuje hrošík
pojed divného bejlí
mysl má jinde

Striptýzek v metru
paní se svléká, jéje!
i boty zuje

Kojenec blinká
poté nesčetněkrát vřísk
mlíčka si jen líz

Králík vedoucí
i s podřízenou chasou
zase dupat jdou

Padání vlasů
mnohý muž víc než trne
oběť nechce být

Kat pozved kleště
zadržený poděšen
tortura vadí
12.07.2020 - 17:34
Květka Š.: pěkný...st
12.07.2020 - 13:33
Lilith: A mně se to líbí tak, jak to je :-)
11.07.2020 - 20:40
Tara: Jako haiku by to stálo za důkladnější rozbor, už metafory v prvním naznačují, že se jedná o miniaturu... a René má s tím slovosledem pravdu...
Jestli o to stojíš,Marku, mohu ti k nim napsat svůj názor...
11.07.2020 - 15:27
vavaoko: Mě se to jen líbí. ST
11.07.2020 - 14:19
René Vulkán: u 1. jestli nezměnit v posledním verši slovosled - zda přijde bouře
vtipná mi přijde 3. a 5.
6. paráda!
2. jestli nedat - žár slunce, než naopak
pokud však je míněno - odlišit poezii od běžné mluvy, pak jsou tvé slovosledy v pořádku
11.07.2020 - 13:56
M.A.Rek: Ringo: Že ty na mne šetříš?
11.07.2020 - 13:55
M.A.Rek: Květka Š.: Díky, Květko, za doplnění. ;o)
08.07.2020 - 23:26
Ringo: Mohu tě uklidnit, Marku, víc než jeden zásobník bych nevyprázdnil. (jen si z tebe střílím)
06.07.2020 - 17:46
Květka Š.: Voňavá mateřídouška
pošeptá do každého ouška
že její drobné kvítky v barvě lila
si včera do svých vlasů
pro tu jejich něžnou krásu
připletla i tvoje milá...
05.07.2020 - 23:40
M.A.Rek: Lilith: Děkuju a nech si vonět. Mateřídouška je úžasná do irského hrnce se skopovým. Je ještě lepší než doporučovaný tymián.
05.07.2020 - 23:35
M.A.Rek: Ringo: Děkuju, Ringo, a za nějakou jinou ano?
1 ... 96|97|98|99|100|101|102|103|104 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku