M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.07.2020 - 20:25
Lilith: Poutavá voňavá báseň jůůů
|
05.07.2020 - 16:45
Ringo: Marku, za tohle dílko myslím nezasloužíš ďůlek olovem doprostřed čela (ani nikam jinam). ;-)
|
05.07.2020 - 13:38
M.A.Rek: Kajuta: vavaoko: Tara: Děkuju, opravdu voněla. A když jsem si rozemnul pár kvítků mezi prsty...
Je to takové malé pokračování Mezi nebem a řekou... |
05.07.2020 - 13:34
M.A.Rek: Kajuta: Nadchlo mne, že nadchlo Tebe.
|
05.07.2020 - 09:24
vavaoko: Líbí - ST
|
05.07.2020 - 08:54
Tara: Obrázek, kde lze ucítit vůni louky...
|
05.07.2020 - 07:23
|
04.07.2020 - 23:40
M.A.Rek: René Vulkán: To teda. Díky za zavítání. ;o)
|
04.07.2020 - 11:20
René Vulkán: no teda
|
03.07.2020 - 20:17
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lilith, je to od Tebe milé. Až z toho vlhnu (v oku). ;o)
|
03.07.2020 - 20:15
M.A.Rek: Paulmatthiole: Jo, jo, z výšin po rozletu to často drsně praští o zem. Děkuju.
|
03.07.2020 - 10:06
Paulmatthiole: Tyhle miniatury dodávají nejširší možný prostor fantazii pro rozlet... od těch, co vystřelí člověka do výšin až po ty, co s ním drsně praští o zem. A to je na nich to nejlepší :-)
|
03.07.2020 - 09:36
Lilith: Ode mne bys ST dostal a vavaoko taky ;-)
|
03.07.2020 - 07:57
M.A.Rek: Ringo: Jen nevím... pozbyla sil podlaha nebo drhna? Díky, Ringo.
|
03.07.2020 - 07:45
M.A.Rek: Tara: Usoudil jsem, že nejlepší tip je pár slov v komentáři, a za ten Ti děkuju.
A když si myslím, že způsob tipování není dobrý, či mi jen nevyhovuje, tak jej nemusím používat. Neposlední důvod vypnutí tipování je i obava, že bych třeba žádný tip nedostal ;o). K formě... ač tradicionalista, v poslední době používám formu silikonovou. Buchta je z ní pěkně vláčná. ;o) |
02.07.2020 - 23:46
|
02.07.2020 - 23:35
Tara: Zrovna, když ti chci udělit tip /kvůli dodržení formy:-)/, tak nikde nic!!
|
02.07.2020 - 22:05
M.A.Rek: vavaoko:
No jejda! a jak! Deštěm chtěl bych být, tím vlahým, jenž umí tak rozkošňovat... Však když prším, jen jiným do bot teče, či nervy tečou, a jako zmoklé slépky ženy v mokrém pérku rozkošného nic nevidí... |
02.07.2020 - 21:53
vavaoko: I zmoklá žena může být rozkošná.
|
02.07.2020 - 21:03
M.A.Rek: Kapka: Děkuju, těší mne to.
|


