M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
26.07.2020 - 09:16
Lilith: Mě napadá, že jsem i nejsem, když chci můžu i nemusím být... stačí jen zavřít myšlenky do komůrky, oči za víčka a nebýt, nebýt nic... ;-)
Skvělééé!
24.07.2020 - 00:42
Ringo: Tak k tomu mě jako komentář vůbec nic nenapadá…
24.07.2020 - 00:40
M.A.Rek: Tara: libour: Kajuta: Díky, je dobře, i tady. ;o)
24.07.2020 - 00:37
M.A.Rek: René Vulkán:

Za jedna je to tak,
za dvě a tři mne to těší,
u čtverky, ano, znám Tě tak,
a pět mám za nejlepší,
v šestce, a nejen v ní,
je kapek slz vždy přespříliš,
i mrtvá květina chvíli voní,
děkuji za rozbor, co tu díš.
;o)
24.07.2020 - 00:17
M.A.Rek: Ringo: Nebo:

Vávra a David
„kultura“ mého mládí
dnes máme Covid
24.07.2020 - 00:09
M.A.Rek: Květka Š.: Letně děkuju.
23.07.2020 - 13:57
Květka Š.: ...to je pěkný letní a vůbec fajn...
23.07.2020 - 13:23
libour: světlo do temných dní...
23.07.2020 - 12:02
René Vulkán: Ringo:

druhé dějství tvého posledního trojverší:

v televizi je
Michal David a Kroky
jdu pro krumpáč v sklep
23.07.2020 - 11:57
René Vulkán: v jedničce mi přijde nadbytečné zájmeno - TY, chápu, žes
chtěl dodržet - 5,7,5, ale možná oželet to by bylo lepší

dvojka mi přijde jako doopravdický haiku

trojka jakbysmet

u čtverky v posledním verši slovosled, ale znáš mě, to je moje úchylka

u pětky jsem chtěl napsat, že nevím o čem je, jakou má vazbu, ale na několikáté přečtení mi to došlo a líbí se mi

předposlední mi přijde obtížené kapkou slzy a kapkou rosy a světem v ní - jakoby moc jasných poetických pecek v jednom

poslední je něžné rýmem, který zazvoní
23.07.2020 - 08:54
Tara: Tak hodně sil a rychle z temnot zpátky!
23.07.2020 - 08:33
Kajuta: Líbí se mi ten název :-)
22.07.2020 - 00:14
M.A.Rek: j.m.: Jo, jo, taky jsme hráli Fešáky, když jsme ještě byli fešáci.
21.07.2020 - 19:06
j.m.: Šedý dům dává stín zápraží.Hrával jsem na kytaru.
21.07.2020 - 13:31
M.A.Rek: vavaoko: zenge: Díky moc. Taky jsme se toulávali s teletem a usrancem, než jsme je vyměnili za loďáky. Dnes převážně cyklobrašny. Jen ten batoh vpředu je trochu větší...
21.07.2020 - 13:26
M.A.Rek: Tara: Děkuju, rádo se stalo, jen ty blešky kočičí byly příliš malé k popisování...
21.07.2020 - 13:24
M.A.Rek: Ringo: Buď lehkým průvanem... Díky. ;o)
21.07.2020 - 13:23
M.A.Rek: Kajuta: Kdo ví?
Ale i holky pěkný český, nejen Marylin,
mají roztomilé prdelky v barvě malin...
21.07.2020 - 13:18
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju, nechť chutná a říz stále má.
20.07.2020 - 21:53
Kajuta: Rád jsem si početl, barde, ta pivní mi přišla velmi vhod. :)
1 ... 94|95|96|97|98|99|100|101|102 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku