M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
30.06.2020 - 00:43
Kapka: Moc se mi líbí... ST
29.06.2020 - 21:36
M.A.Rek: gabkin: Děkuju. jsou-li Tvé (třeba ze spaní mluvíš. (Ale jak jsem to mohl slyšet zrovna já?)), pak upřímnou soustrast. ;o)
29.06.2020 - 21:33
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
29.06.2020 - 21:32
M.A.Rek: Lilith: Paráda veliká je, že jsi zde. Děkuju.
29.06.2020 - 21:32
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro, snad tedy v příští inkarnaci budu třeba básníkem.
29.06.2020 - 21:30
M.A.Rek: vavaoko: Dříve mi to šlo. Dnes už ne. Díky.
29.06.2020 - 21:30
M.A.Rek: Kajuta: Jsem rád, že jsi četl, děkuju.
29.06.2020 - 21:28
M.A.Rek: Ringo:
Díky.
klidně si o nich nech zdát,
že přiskřípnou tě ve vikýři svého...,
to ve snu se nemusíš bát...
;o)
29.06.2020 - 21:23
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: René Vulkán: Květka Š.: Kapka: divoženka1: Jsem rád, že Vás nakouknutí pod kilt pobavilo. Mne zase Ringova hlava. Tedy, aby to nebylo pochopeno jinak - prasečí hlava, jak ji popsal Ringo.
29.06.2020 - 21:18
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Jsem rád, že jsi po pauze zpět.
29.06.2020 - 21:17
M.A.Rek: Zasr. romantik: vavaoko: Ringo: René Vulkán: Kapka: Kajuta: Děkuju. ;o)
29.06.2020 - 21:14
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju. Kdo si hraje, nezlobí...
29.06.2020 - 21:14
gabkin: sny jsou jedna věc..... ale průser je mluvit ze sna.

Jinak u tvého dílka nemůžu pochopit, jak můžeš tak detailně popsat moje pocity. (mám je v trezoru)
29.06.2020 - 21:13
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju.
29.06.2020 - 14:09
Květka Š.: ...pěkné čtení...ST...
29.06.2020 - 11:10
Lilith: Paráda veliká
ST
29.06.2020 - 09:09
Tara: Sny a básníci nějak patří k sobě:-)
29.06.2020 - 08:12
vavaoko: Se sny je to ošidné. Nemůžeme si vybírat program.
ST
29.06.2020 - 07:40
Kajuta: Krásně osvěžující :-)
Osvobozující

ST
29.06.2020 - 07:39
Kajuta: Hezky socháš

ST
1 ... 98|99|100|101|102|103|104|105|106 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku