M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2021 - 14:57
Gándhí: po takové haikusútře
nájezdníky hravě utře
05.02.2021 - 14:52
M.A.Rek: Lilith: Jé, děkuju. Já už mám dnešní náladu týden. Tak jsem dnes alespoň podpořil malý pivovar. ;O)
04.02.2021 - 20:10
Lilith: P.S.: S posledním řádkem souzním ;-)
04.02.2021 - 19:41
Lilith: Jen špitnu ST
04.02.2021 - 19:40
Lilith: Tak tohle mi sedlo do dnešní nálady, díky za počtení, je to skvělý!
04.02.2021 - 11:04
M.A.Rek: zenge: Gándhí: Děkuju, tuláci.
03.02.2021 - 12:27
Gándhí: Jo, toulání po vysočině... ach!
03.02.2021 - 11:54
zenge: ST i od Jacka Londonů :-)
03.02.2021 - 09:44
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Květka Š.: Je s Vámi příjemné posezení, díky. ;O)
03.02.2021 - 09:42
M.A.Rek: Psavec: divoženka1: Díky, to se jistě někdy potkáme.
03.02.2021 - 00:47
Psavec: Takové toulání se mi líbí.
02.02.2021 - 20:29
Lilith: Jů, to se to všechno točí, jejda... ;-)
Bezva rozvlněné verše
02.02.2021 - 14:16
Květka Š.: ..st..
02.02.2021 - 11:10
vavaoko: Toaletní humor je snesitelnej. Dokonce i v sonetu.
ST
01.02.2021 - 20:47
divoženka1: Toulaní a navic mezi hvězdami se mi líbí
01.02.2021 - 20:38
M.A.Rek: René Vulkán: To je roztomilé, že má Klárka takového sušinku, který nechlastá. ;O)
01.02.2021 - 20:36
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, to je milé. To byl jen avizovaný malý detox. ;O)
01.02.2021 - 19:58
Lilith: Mám radost, že jsi zpět ;-)
A i tvá bezva poezie... díky za ni :-)
01.02.2021 - 15:43
René Vulkán: tulák pouští, šel si po Sahaře
pak už nikdy nenapsal
naší Kláře
prej už roky nepije
a je z něho mumie
01.02.2021 - 09:07
M.A.Rek: zenge: vavaoko: Lilith: S odstupem, ne snad příliš pozdě, děkuji za návštěvu. ;O)
1 ... 69|70|71|72|73|74|75|76|77 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku