M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.02.2021 - 16:02
Květka Š.: ...ten kvítek se z toho vzpamatoval...
|
11.02.2021 - 13:59
Gándhí: tak tys nebyl z koksu na hadry
to bílo byly vločky ze sádry... |
11.02.2021 - 13:10
Psavec: A jaro je v p....
|
11.02.2021 - 12:56
divoženka1: A z kvitku jara placka se stala
|
11.02.2021 - 09:58
vavaoko: Už aby to bylo!
ST |
10.02.2021 - 11:55
M.A.Rek: divoženka1: Jo, jo, použil jsem je ještě v té aktualitě. ;O)
|
10.02.2021 - 11:54
M.A.Rek: Lilith: Kolik takových sobot zažijeme? Díky za zastavení se.
|
10.02.2021 - 11:51
M.A.Rek: divoženka1: Lilith: René Vulkán: vavaoko: zenge: Děkuju všem.
|
08.02.2021 - 20:20
zenge: ..lepší než vidět bílé myši
to už je známka dlouhého lockdownu:) |
08.02.2021 - 18:57
vavaoko: ST
|
08.02.2021 - 17:59
Lilith: Pointa jako vždy moc fajn, celou dobu jsem při čtení čekala, co z toho bude... hihi ;-))
Bezva! |
08.02.2021 - 17:58
Lilith: Když je sobota odpolko a klídek a teplo a v ruce kniha a nějaký dobrý alkoholíček do zobáku a za oknem sněží... pak mám zimu ráda :-)
Tvé verše jsou moc pěkné :-) |
08.02.2021 - 17:49
divoženka1: Aha ja jsem si řikala ,že jsem o vločkách v gatích už četla:-))
|
08.02.2021 - 17:46
René Vulkán: z okna jsem se
ráno podíval vločky bílé romantika dokud jsem nemusel odškrabávat vrstvu ledu z oken auta |
08.02.2021 - 17:42
divoženka1: :-)ale hezky jsi to vymaloval
|
08.02.2021 - 10:38
M.A.Rek: vavaoko: Zde jsou pro mne jen přirovnáním k chtění nemožného, a k využití jsoucna. Jinak to cítím podobně jako ty. Za oknem ale krásné zůstanou, a jednu příjemnou emoci přece jen vzbuzují - těším se víc na jaro...
|
08.02.2021 - 10:26
vavaoko: ST Ve mě již vločky žádnou příjemnou emoci nevzbuzují. Ale chápu, že to můžeš mít jinak.
|
07.02.2021 - 14:22
Květka Š.: Pěkný...
|
05.02.2021 - 15:08
M.A.Rek: Gándhí: Haikusutra – To je krásný slovo. Bál jsem se, že v tom haiku nikdo neuvidí, děkuju.
|
05.02.2021 - 14:58
M.A.Rek: Lilith: Jé, to je na tom právě tak pěkné... Jedna jen špitne, druhá to vykřičí. ;O)
|


