M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2020 - 22:04
Psavec: Mám pěkný pocit.
|
07.12.2020 - 16:01
Květka Š.: ST...
|
06.12.2020 - 19:56
Lilith: Beze slov, jen s tichým ach...
|
06.12.2020 - 19:55
Lilith: Tak nějak souzním... ale pořád slunce svítí... ;-)
|
06.12.2020 - 19:47
divoženka1: pocitům přeji pohodu
|
06.12.2020 - 16:33
M.A.Rek: vavaoko: Ja, děkojo.
|
06.12.2020 - 16:32
M.A.Rek: Verena: Jako od Františka Řehořka... Díky za přivonění.
|
06.12.2020 - 16:31
M.A.Rek: Gándhí: No, proč ne, však nejsi ženská. ;O) Díky za nakouknutí.
|
05.12.2020 - 20:14
Verena: Skutečně tohle je nejkrásnější kytice, co jsem tu četla.
|
05.12.2020 - 11:55
zenge: strécu: Dobrý ST-)
|
04.12.2020 - 16:32
Gándhí: Taky mi na chvíli došly slova...
|
04.12.2020 - 15:50
M.A.Rek: vavaoko: Díky za nahlédnutí. Jo, vlečňáky, kdo by je z té doby nepamatoval. Ale "tam" v těch kopcích se moc neuplatnily.
|
04.12.2020 - 10:12
vavaoko: RTO taky pamatuju. A ve vlečňáku jsem se najezdil dost. Luční kvítí neurazí nikoho. Maminku určitě ne.
Skvělé. |
03.12.2020 - 22:12
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju. :O)
|
03.12.2020 - 20:48
divoženka1: Krásná kytice veršů
|
03.12.2020 - 20:24
M.A.Rek: René Vulkán: Díky, vzpomínky jsou jako převalující se ledovec, některé, utopené v čase, se vynoří až po půlstoletí.
|
03.12.2020 - 20:17
René Vulkán: nevím co napsat, právě proto, kolik je tam vlastních prožitků
jo a autobus rto byl nejkrásnější autobus vůbec miloval jsem i jízdu ve vlečňáku vzpomínám na řidiče Tondu Ryšánka, jak se mu břicho přelívalo přes volant a on se smál |
03.12.2020 - 19:33
M.A.Rek: Kajuta: Lup, děkuji, lup, snad i Tobě, lup, se lup lup líbilo.
|
03.12.2020 - 19:29
M.A.Rek: Kajuta: Díky, a zdravím ze Stínadel.
|
28.11.2020 - 14:25
Kajuta: To jsou hotová Stínadla s Dlouhým bidlem v čele. :)
|


