M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
28.11.2020 - 14:21
Kajuta: Luplup. Teď jsem zrovna dočetl něco o postavách, které se jmenovali luplupové. A rádi... lupali. :)

Určitě by se jim ta stínohra líbila. :)
24.11.2020 - 18:49
M.A.Rek: Gándhí: Já taky, uf. Díky.
23.11.2020 - 09:44
Gándhí: hezky vypointované
u toho sunutí bych po v lehce přitvrdil ;)
22.11.2020 - 15:23
zenge: za sloku první dám ti měkce
jedno st do erekce:-)
21.11.2020 - 22:51
M.A.Rek: Lilith: Díky za nakouknutí. A zdalipak je něco vidět? ;O)))
21.11.2020 - 22:47
M.A.Rek: René Vulkán: Lilith: Jéééé, děkuju. ;o)
21.11.2020 - 18:51
Lilith: Jen tak nakukuju ;-)
21.11.2020 - 18:50
Lilith: Jůůůůů ;-)
19.11.2020 - 21:19
René Vulkán: ty brďo, to má erotickej náboj
19.11.2020 - 12:46
M.A.Rek: Gándhí:
Dostat z klece ježka ven?
Kecy, kecy, kecy...
Dostat ho dovnitř,
to je fenomén,
právě tam ježek má píchat,
tedy, pokud je připraven...
...když natočíme nejdelší osten...

Díky za návštěvu.
18.11.2020 - 10:50
Gándhí: jó, kde jsou blahé časy
kdy se, vida její plavé vlasy
jako ježek v kleci
šprajcnul ve vchodu

teď jsou marný všechny kecy
páč už nic
slovy nic
nestojí v cestě rozchodu
16.11.2020 - 11:35
M.A.Rek: vavaoko: Díky za komentář. Snad máš pravdu, možná při tom chtělo nechvátat, ale asi to znáš - už jsem chtěl být hotový.
Tak jako je erekce i v životě nástrojem k příjemným chvilkám a hraní si, i tato Erekce byla nástrojem k hraní si se slovíčky. Třeba opravdu některá slovíčka nestojí tak, jak by stát mohla. Zapracuju na tom, a snad posléze i Tebe má Erekce víc potěší. ;O)
16.11.2020 - 09:24
vavaoko: Docela pěkně se to četlo. Tedy, začátek. Čtvrtá sloka to zazdila a už jsem se jen trápil. A mám pocit, že ty také. Chtělo to nechvátat.
Téma je ok. Tím si, dříve, nebo později, projdeme všichni.
16.11.2020 - 00:26
Gándhí: zářila kdysi moje kštice
zářivý chrup, zdravá dáseň
zářivá přijde třpytka štice
teď září už jen ta báseň
15.11.2020 - 22:48
M.A.Rek: Psavec: Lilith:
Zářivé díky
za bodíky-komentíky.
15.11.2020 - 22:46
M.A.Rek: Lilith: I já se musím usmívat, svá Lilinko červenající se. Děkuju.
15.11.2020 - 18:56
Psavec: Moc se mi líbí.
15.11.2020 - 16:54
Lilith: Jeden zářivý komentík i jakoby bodík ti přidám... ode mne sice málo slov, ale hodně záře ;-)
Moc pěkné to
15.11.2020 - 16:48
Lilith: Musím se usmívat a maLilinko červenat ;-)
15.11.2020 - 15:40
M.A.Rek: vavaoko: Květka Š.: Zasr. romantik: To víš, že bodíky chci. Pro mne jsou bodíky zářivé komentáře. Díky za ně. ;O)
1 ... 73|74|75|76|77|78|79|80|81 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku