M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.08.2021 - 08:44
M.A.Rek: René Vulkán: Lilith: Děkuji a životem připíjím Vám na život.
|
25.08.2021 - 07:20
Besinka: Líbí.
|
22.08.2021 - 17:43
Lilith: Taky život lábu s chutí, jen někdy má tu chuť sladkou a jindy hořkou a někdy je i fuj, ale většinou mňam ;-)
Líbí se mi to moc! |
22.08.2021 - 13:55
|
22.08.2021 - 13:00
M.A.Rek: Besinka: Děkuju ;o)
|
21.08.2021 - 13:15
Besinka: Líbí.
|
21.08.2021 - 10:49
M.A.Rek: Lilith: Děkuji, Lil, snad jsi to četla v upnutých leginách... ;o)
|
18.08.2021 - 16:47
Lilith: Pěkné to!
|
17.08.2021 - 20:33
M.A.Rek: Besinka: Není smutný, to je jen jako. To se v sonetu může. ;o) A děkuju.
|
17.08.2021 - 20:30
M.A.Rek: Gándhí: Květka Š.: Lilith: Díky za odpovědi, taky myslím, že jsou.
|
17.08.2021 - 18:59
Besinka: Líbí.Jen konec smutný.
|
16.08.2021 - 14:04
Gándhí: Rozhodně nejsou obyčejní, ani tato báseň
|
14.08.2021 - 20:41
Lilith: Já jen tiše tipuji ;-)
Moc fajn! |
14.08.2021 - 14:55
Květka Š.: ...JSOU...
|
13.08.2021 - 10:51
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuju moc.
|
11.08.2021 - 14:33
Květka Š.: Ano,dobrý...
|
09.08.2021 - 18:35
Lilith: Další tvá parádnost ;-)
|
09.08.2021 - 18:33
Lilith: Silné a moc pěkné to!
|
09.08.2021 - 17:07
|
09.08.2021 - 16:59
|


