M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2021 - 02:43
Špáďa: Zpočátku jsem si říkal, že to odporuje statistice, nejvíce sexuálního násilí se přeci odehrává doma, za dveřmi ložnic.
Ale statnou lípu asi fakt nikdo v květináči nemá. ;-) |
03.12.2021 - 20:12
Lilith: Skvěle napsaný a překvápkózní...
|
19.11.2021 - 19:18
Lilith: Jejda... ST
|
19.11.2021 - 09:20
Lilith: Já jo :-) Jo, šepsula je skvělyyy :-D Moc mě to právě celé pobavilo. Páč mám živou představivost a vidim to, co se tady děje a vzniká, hihi, fakt úžasný! :-)
|
19.11.2021 - 00:52
M.A.Rek: Lilith: Děkujuuuu.
|
19.11.2021 - 00:51
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Milé dámy, děkuju. No, snad...
|
19.11.2021 - 00:50
M.A.Rek: Lilith: Díky, není to moc mastné?
|
19.11.2021 - 00:49
M.A.Rek: Lilith: A obavy... Díky.
|
19.11.2021 - 00:48
M.A.Rek: Lilith: Oj, děkuji. Ne, víc bodíků si asi nezaslouží. Myslím, že je to text pro příliš malou skupinu čtenářů. Ne každý, bez urážky, má dostatek času být natolik renesanční, aby k veršování stíhal i grafické a výtvarné techniky. Snad z vlastní tvorby linorit v první strofě ještě někomu něco řekne. A takový vymyšlený novotvar jako třeba "šepsula" může snad pobavit jen Tebe. Docela by mne zajímalo, kolik čtenářů někdy šepsovalo.
|
19.11.2021 - 00:35
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuji, Květko.
|
19.11.2021 - 00:35
M.A.Rek: Lilith: Díky moc. V jaké tónině jsi prolomila vesmírný kód? Mne se daří jen disharmonie.
|
19.11.2021 - 00:33
M.A.Rek: Lilith: Děkuji, pauza je někdy dobrá pro autora i čtenáře...
|
19.11.2021 - 00:32
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Dota Slunská: Besinka: Dámy, děkuji za nahlédnutí do hrátek se slovíčky i za vtipné komentáře.
|
18.11.2021 - 15:30
Květka Š.: ST :-)
|
17.11.2021 - 08:50
Dota Slunská: Jednou se stalo huse, že jela na bílým koni.
(Někdy si to musím zopakovat:)) |
16.11.2021 - 17:52
Lilith: Probudil ses náramně :-)
Dneska jsem si u tebe fakt početla s radostí, od tvých nových až pocaď a všechno paráda! Dík. :-) |
16.11.2021 - 17:49
Lilith: Taky často volám... ;-)
Bezva počtení... vůbec ne na prd, hihi ;-) |
16.11.2021 - 17:46
Lilith: To je paráááda! Unikát! Zasloužila by víc bodíků ;-)
ST+Z |
16.11.2021 - 17:44
Lilith: Síla!
|
16.11.2021 - 17:43
Lilith: Libově pěkné a chutné moc ;-)
|


