M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.11.2021 - 17:42
Lilith: Ano, pěkné to... spousta jar ještě čeká.
|
16.11.2021 - 17:40
Lilith: Dobrý je to ;-)
|
16.11.2021 - 17:40
Lilith: :-)
|
16.11.2021 - 14:34
Besinka: Nedávno jsem si dala k té huse červené zelí a bašta.
Jídlo je dobré. Mám ho ráda. |
16.11.2021 - 14:15
M.A.Rek: René Vulkán:
Panna Tvá z Panamy, mladistvá, jak pannou býti může, mezi námi, když dala mi? Díky za nakuk. |
16.11.2021 - 14:05
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju. Ano, rád si s nimi hraji.
|
15.11.2021 - 13:56
|
15.11.2021 - 05:40
divoženka1: Hezká slovní hříčka
|
11.11.2021 - 20:32
Besinka: Velmi pěkné.
|
11.11.2021 - 18:37
M.A.Rek: Gándhí: Ó, děkuju, snad jsou i dietní...
|
11.11.2021 - 18:36
M.A.Rek: Květka Š.: Besinka: Dámy, děkuju. ;o)
|
10.11.2021 - 21:52
Gándhí: spíš lahodně vypečené výpečky
|
09.11.2021 - 14:52
Květka Š.: ~~~(:-)~~~FAJNÉ~~~
|
08.11.2021 - 20:55
Besinka: Moc líbí.
|
08.11.2021 - 18:40
M.A.Rek: Dota Slunská: Ten děsí... Díky.
|
03.11.2021 - 19:40
Dota Slunská: Ten závěr!
|
03.11.2021 - 10:44
M.A.Rek: Gándhí: Díky, to je milé.
|
02.11.2021 - 10:19
Gándhí: touto perlou je krize dozajista prolomena ;)
|
01.11.2021 - 16:20
Květka Š.: :-)...
|
28.10.2021 - 22:58
xlps: A mezi vysíláním šlapej zelí, jeden nikdy neví...:-)
|


