Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
06.01.2012 - 12:05
Krásné to veršíčky, též mám špek maličký(tedy větší, ale to se nerýmuje)Pac letim pro sacharin:)))ST
|
06.01.2012 - 10:55
Možná uvěřím až v hrobě:)
|
06.01.2012 - 10:41
hanele m.: A když se mrouskaj občas vrčí a sičí což?:))
|
06.01.2012 - 10:10
proč mi tohle děláte výsosti?poprskala jsem si noťas kávičkou:)))..
|
06.01.2012 - 09:51
ttragelaf:Jo čoveče teď jsi mne dostal..to je jako kdyby ses zeptal jaký je rozdíl mezi mužem a ženou(tedy vnitřní, ne ten na první pohled)Občas píšu jako muž,ale nikdy to nebude jako od chlapa..protože se jen snažím vcítit do chlapskej pocitů, chutí, přání, potřeb...ale nikdy jím nebudu:))
|
06.01.2012 - 09:35
tichá, vyšeptaná jak ranní tma dnem rozervaná..ST
|
06.01.2012 - 09:21
Pěkný příběh..synek měl pravdu:))
|
06.01.2012 - 09:18
Na všem zlém je i dobrého trocha
lepší poznat včas nevěrného hocha:(.. |
06.01.2012 - 09:15
Je jedno jaké oči má,důležité jak je používá:)ST
|
06.01.2012 - 09:01
Moc dobrý:)..
|
06.01.2012 - 08:54
Je krásné mít komu brát i dávat
s kým se smát, milovat, spávat:) Hezky napsané.. |
06.01.2012 - 08:52
Divoké sny o mořském vlku
mažu na grog s citronkem až mi z toho vyschlo v krku moc dobrá hra s písmenkem:).. |
06.01.2012 - 08:47
Šumi kde jsi?
To je krása:)ST |
06.01.2012 - 08:43
Tulačko po hvězdách:)))..
|
06.01.2012 - 08:42
..tys snad Modrý princ?
..kytaru z listí máš? ..či snad fantazii předkládáš? Část s řekou je pohádková:)ST |
06.01.2012 - 08:30
Je krásné na vybranou mít
či aspoň o tom snít:)ST |
06.01.2012 - 08:25
Dobrý..:)
|
06.01.2012 - 08:11
Pro prastaré sny živých tvorů,
přes strasti hrůzy morů až za doby prvních vorů pro tvůj úsměv ze zázvoru:)ST |
06.01.2012 - 08:05
Vše již řečeno
to je jisto mnoho bylo vyřčeno na ne i čiSTo:) |
05.01.2012 - 19:49
KDYŽ MIZÍ MILOVANÉ.MOC HEZKÉ:)
|


