Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
06.01.2012 - 12:05
Krásné to veršíčky, též mám špek maličký(tedy větší, ale to se nerýmuje)Pac letim pro sacharin:)))ST
06.01.2012 - 10:55
Možná uvěřím až v hrobě:)
06.01.2012 - 10:41
hanele m.: A když se mrouskaj občas vrčí a sičí což?:))
06.01.2012 - 10:10
proč mi tohle děláte výsosti?poprskala jsem si noťas kávičkou:)))..
06.01.2012 - 09:51
ttragelaf:Jo čoveče teď jsi mne dostal..to je jako kdyby ses zeptal jaký je rozdíl mezi mužem a ženou(tedy vnitřní, ne ten na první pohled)Občas píšu jako muž,ale nikdy to nebude jako od chlapa..protože se jen snažím vcítit do chlapskej pocitů, chutí, přání, potřeb...ale nikdy jím nebudu:))
06.01.2012 - 09:35
tichá, vyšeptaná jak ranní tma dnem rozervaná..ST
06.01.2012 - 09:21
Pěkný příběh..synek měl pravdu:))
06.01.2012 - 09:18
Na všem zlém je i dobrého trocha
lepší poznat včas nevěrného hocha:(..
06.01.2012 - 09:15
Je jedno jaké oči má,důležité jak je používá:)ST
06.01.2012 - 09:01
Moc dobrý:)..
06.01.2012 - 08:54
Je krásné mít komu brát i dávat
s kým se smát, milovat, spávat:)
Hezky napsané..
06.01.2012 - 08:52
Divoké sny o mořském vlku
mažu na grog s citronkem
až mi z toho vyschlo v krku
moc dobrá hra s písmenkem:)..
06.01.2012 - 08:47
Šumi kde jsi?
To je krása:)ST
06.01.2012 - 08:43
Tulačko po hvězdách:)))..
06.01.2012 - 08:42
..tys snad Modrý princ?
..kytaru z listí máš?
..či snad fantazii předkládáš?
Část s řekou je pohádková:)ST
06.01.2012 - 08:30
Je krásné na vybranou mít
či aspoň o tom snít:)ST
06.01.2012 - 08:25
Dobrý..:)
06.01.2012 - 08:11
Pro prastaré sny živých tvorů,
přes strasti hrůzy morů
až za doby prvních vorů
pro tvůj úsměv ze zázvoru:)ST
06.01.2012 - 08:05
Vše již řečeno
to je jisto
mnoho bylo vyřčeno na ne i čiSTo:)
05.01.2012 - 19:49
KDYŽ MIZÍ MILOVANÉ.MOC HEZKÉ:)
1 ... 346|347|348|349|350|351|352|353|354 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku