Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
05.01.2012 - 09:20
Už ječím a prd platný..nezkoušejte to:)Jinak super citovka:)..
|
05.01.2012 - 09:11
Buď jak zrcadlo, které odráží to, co přichází z venku i zevnitř:))ST za tvé verše i tajemnosti.
|
05.01.2012 - 09:02
Není co dodat..
|
05.01.2012 - 09:00
Na čtyři tlapky, vrtění ocásku
vždy shlížej s úctou.. koukáš na lásku:).. |
05.01.2012 - 08:56
V hlavě, nebo hlavičce
jest to v slepé uličce:)) Nevím jak ostatní, ale já se tuze bavím:))ST |
05.01.2012 - 08:52
Ty ale umíš tužku uchopit
a tiché blázny dobře pochopit:))ST |
05.01.2012 - 08:50
Moc pěkné..vítej v modru se dá každý bol překonat:)
|
05.01.2012 - 08:42
Pobavila jsem se:)..
|
05.01.2012 - 08:32
Moc pěkné..rozplakal jsi mne..asi víš..krásné..ST
|
05.01.2012 - 08:21
Každá sebemenší vzpomínka milá
v předUsínání tvou duši rozbalila tvá báseň je něžně roztomilá:)ST |
05.01.2012 - 08:13
Kéž by opravdu každý lékař byl tak svědomitý a citlivý tak jak píšeš:)..
|
04.01.2012 - 19:55
St..bez keců:))
|
04.01.2012 - 19:49
druza:Také jeden co pozná
kudy vede pěšina:)Díky:) |
04.01.2012 - 18:36
Šup na Libres..200kusů přátel:)
|
04.01.2012 - 18:33
Četla jsem koment i toto dílo
smíchy až slzím, mne to pobavilo:)ST..pro oba |
04.01.2012 - 18:26
Druhá a třetí..ty brďo krásný:)..
|
04.01.2012 - 18:15
Místo ksichtu kalendář..brrr:)
|
04.01.2012 - 17:57
z nebe ze stájí..moc pěkné..vítej ať se ti tu líbí:)
|
04.01.2012 - 17:42
To mi zní jak z basy psaní:)Za co?Chichi, že by za žerty a Ftipy?
|
04.01.2012 - 17:39
CHACHACHACHA...pobavilo..suprově:)
|


