Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
05.01.2012 - 09:20
Už ječím a prd platný..nezkoušejte to:)Jinak super citovka:)..
05.01.2012 - 09:11
Buď jak zrcadlo, které odráží to, co přichází z venku i zevnitř:))ST za tvé verše i tajemnosti.
05.01.2012 - 09:02
Není co dodat..
05.01.2012 - 09:00
Na čtyři tlapky, vrtění ocásku
vždy shlížej s úctou..
koukáš na lásku:)..
05.01.2012 - 08:56
V hlavě, nebo hlavičce
jest to v slepé uličce:))
Nevím jak ostatní, ale já se tuze bavím:))ST
05.01.2012 - 08:52
Ty ale umíš tužku uchopit
a tiché blázny dobře pochopit:))ST
05.01.2012 - 08:50
Moc pěkné..vítej v modru se dá každý bol překonat:)
05.01.2012 - 08:42
Pobavila jsem se:)..
05.01.2012 - 08:32
Moc pěkné..rozplakal jsi mne..asi víš..krásné..ST
05.01.2012 - 08:21
Každá sebemenší vzpomínka milá
v předUsínání tvou duši rozbalila
tvá báseň je něžně roztomilá:)ST
05.01.2012 - 08:13
Kéž by opravdu každý lékař byl tak svědomitý a citlivý tak jak píšeš:)..
04.01.2012 - 19:55
St..bez keců:))
04.01.2012 - 19:49
druza:Také jeden co pozná
kudy vede pěšina:)Díky:)
04.01.2012 - 18:36
Šup na Libres..200kusů přátel:)
04.01.2012 - 18:33
Četla jsem koment i toto dílo
smíchy až slzím, mne to pobavilo:)ST..pro oba
04.01.2012 - 18:26
Druhá a třetí..ty brďo krásný:)..
04.01.2012 - 18:15
Místo ksichtu kalendář..brrr:)
04.01.2012 - 17:57
z nebe ze stájí..moc pěkné..vítej ať se ti tu líbí:)
04.01.2012 - 17:42
To mi zní jak z basy psaní:)Za co?Chichi, že by za žerty a Ftipy?
04.01.2012 - 17:39
CHACHACHACHA...pobavilo..suprově:)
1 ... 348|349|350|351|352|353|354|355|356 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku