Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
05.01.2012 - 19:20
MOC PĚKNÉ:)sT
05.01.2012 - 19:03
Znovu a znovu..pro tyto verše ST:))
05.01.2012 - 18:26
..tu moc mu seber..jde to.
05.01.2012 - 18:16
Pěkný..já to znám čtvrtek chce ho tam mít i krtek..ale to jindy:)Máš to pěkně na dníky rozdělený:)
05.01.2012 - 18:14
Tak se směj také, chlape:))
Pokud nemáš čemu pošlu Ftip ať je líp:))
05.01.2012 - 17:22
Jedna pryč však druhá čeká
káždá zkouška pro člověka:(ST
05.01.2012 - 17:18
Dám si halušky, ale s bryndzou a přečtu si ji znova...:)ST
05.01.2012 - 16:29
Noc a vítr, vítr a noc
někdy málo jindy tak moc:)
05.01.2012 - 15:03
Na tvé snění připíjím nápojem plných bublinek:))..
05.01.2012 - 14:05
Otevři dveře, okna ven
do vlastních rukou vezmi den:)STmá to hloubku s bolestí vtisknutou:(
05.01.2012 - 13:44
Hele novej a dobrej..pokud je toto blbůstka už se těším na vážnější:))ST a vítej:)
05.01.2012 - 13:39
Stále moooc pěkná:)..
05.01.2012 - 12:33
Kráááásnnééé:)ST
05.01.2012 - 12:29
St..:)
05.01.2012 - 10:56
Pohledem se hřát..mrazivě:))Nyny:))..
05.01.2012 - 10:46
Krásně jsi to vychytala:))..
05.01.2012 - 10:20
ttragelaf: Tož dobrá..nechávám..ocáskem stopy zametám:)Dík
05.01.2012 - 09:47
Ten vítr navíc sloku pěje
ať tvá duše pookřeje..
05.01.2012 - 09:45
Proč to musí bolet tolik
jak do srdce dřeva kolík:(
05.01.2012 - 09:39
i s myšlenkou:)Ženy stejně jako muži
pobaví se rády..
ovšem věrné zůstávají,nerozdávaj vnady:)..
1 ... 347|348|349|350|351|352|353|354|355 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku