Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
09.01.2012 - 08:49
Nádherný kam se hrabe kdejaká námořnická písnička:))St za text
St za zpěv St za úsměv a vzpomínky co jsi mi nějak vydoloval z paměti:))) |
08.01.2012 - 21:47
pěkné st:)
|
08.01.2012 - 21:45
St..za návod:)
|
08.01.2012 - 21:43
Hluboké, silné ST
|
08.01.2012 - 21:41
Hodně dobré:)ST
|
08.01.2012 - 21:39
přijde čas:)
|
08.01.2012 - 21:38
St...nádhera:)
|
08.01.2012 - 21:29
Tedy ty mi vážně dáváš
velesilné kapky upaluju rychle z lesa až mne pálej tlapky:)Ty bys nalezl inspiraci snad i v ...poklona pane:))ST |
08.01.2012 - 21:17
Moc pěkné ať se ti tu líbí:)
|
08.01.2012 - 21:15
Pěkné:)
|
08.01.2012 - 21:09
Mbonita: labuť: Děkuji za návštěvu:)))
|
08.01.2012 - 19:53
Bolest vypiš, lásku střádej..do krabičky od fialek si ji dávej:)
|
08.01.2012 - 19:33
Jasný estéčko:)
|
08.01.2012 - 19:30
G.P.: :))Asi o tom něco víš:))Chichi:)))
|
08.01.2012 - 19:23
G.P.: Děkuji:))
|
08.01.2012 - 19:21
..realita drsná bývá
odnesl sis jen dvě piva že nebyla mstivá:) |
08.01.2012 - 19:19
Má to jiskru:)..
|
08.01.2012 - 19:17
Jacka!Má to šmrnc..ST:)
|
08.01.2012 - 19:13
Zvláštní, pěkné:)
|
08.01.2012 - 19:12
St..pořád pěkné:)
|


