Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
08.01.2012 - 16:54
Paulmatthiole: Ano to je pravda:)Děkuji:)
|
08.01.2012 - 16:27
Elisha: Jojo jsou to kaňouři:))
|
08.01.2012 - 16:27
No já nevím, třeba to bylo na Kypru..to ta paměť:))
|
08.01.2012 - 15:54
Siorak: Když píšu jak chlap..ber to naopak..mamku nee muže:))
|
08.01.2012 - 15:38
Není nad dobré srdce a kostival:)
|
08.01.2012 - 15:34
Smekám a je tam všechno:))Ach ta paměť veličenstvo:))
|
08.01.2012 - 15:28
Pro každého tady z modra
jedna volná místenka rozdávat je brzy hodlám lepší než-li sítěnka:) |
07.01.2012 - 08:32
d, k ,h,o, h:)ST
|
07.01.2012 - 08:26
Moc hezké až strhující:)..
|
07.01.2012 - 08:23
St a vítej..věděla jsem,že pochopíš rychle vzkaz:))Doufám, že se ti tu líbí:))
|
06.01.2012 - 22:37
Ta krutost samozřejmě byla na ty dva v lese, ne na lékaře!
|
06.01.2012 - 22:32
ttragelaf: Můj názor je, že každý autor ba každý člověk má svůj osobitý..te´d jak to napsat..prostě já tomu říkám pach, stopa, otisk..můžu říct, že pár autorů co zde píší mám pod kůží..a poznám je kdekoliv, ne všechny to nejde i přesto, že je mnoho kvalitních děl a skvělých autorek a autorů..nelze splynout s každým.Nekoukám na to kdo píše,ale co..někdy to lahodí uším,někdy srdci, duši jindy to má kouzlo myšlenky...a občas to má úplně vše..a to jsou díla těch co mám pod kůží:))
|
06.01.2012 - 22:18
Supervyvážená nádhernoST:)
|
06.01.2012 - 22:00
..kdepak výkřik řev..:)))
|
06.01.2012 - 21:58
Siorak: určitě s Můzami?Ne s čůzami?
|
06.01.2012 - 21:54
Moc pěkná myšlenka..ST
|
06.01.2012 - 21:53
WAYWARD: veličenstvo...Vás nedostihnou nás nedostanou:)
|
06.01.2012 - 21:50
Dobitá z okna vylitá
krutá ne realita:)Pěkné. |
06.01.2012 - 21:40
..s troškou cukru přesně tak..:)St
|
06.01.2012 - 21:36
Mbonita: Tys pro mnohé ten šál:))Díky:)
|


