Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
08.01.2012 - 16:54
Paulmatthiole: Ano to je pravda:)Děkuji:)
08.01.2012 - 16:27
Elisha: Jojo jsou to kaňouři:))
08.01.2012 - 16:27
No já nevím, třeba to bylo na Kypru..to ta paměť:))
08.01.2012 - 15:54
Siorak: Když píšu jak chlap..ber to naopak..mamku nee muže:))
08.01.2012 - 15:38
Není nad dobré srdce a kostival:)
08.01.2012 - 15:34
Smekám a je tam všechno:))Ach ta paměť veličenstvo:))
08.01.2012 - 15:28
Pro každého tady z modra
jedna volná místenka
rozdávat je brzy hodlám
lepší než-li sítěnka:)
07.01.2012 - 08:32
d, k ,h,o, h:)ST
07.01.2012 - 08:26
Moc hezké až strhující:)..
07.01.2012 - 08:23
St a vítej..věděla jsem,že pochopíš rychle vzkaz:))Doufám, že se ti tu líbí:))
06.01.2012 - 22:37
Ta krutost samozřejmě byla na ty dva v lese, ne na lékaře!
06.01.2012 - 22:32
ttragelaf: Můj názor je, že každý autor ba každý člověk má svůj osobitý..te´d jak to napsat..prostě já tomu říkám pach, stopa, otisk..můžu říct, že pár autorů co zde píší mám pod kůží..a poznám je kdekoliv, ne všechny to nejde i přesto, že je mnoho kvalitních děl a skvělých autorek a autorů..nelze splynout s každým.Nekoukám na to kdo píše,ale co..někdy to lahodí uším,někdy srdci, duši jindy to má kouzlo myšlenky...a občas to má úplně vše..a to jsou díla těch co mám pod kůží:))
06.01.2012 - 22:18
Supervyvážená nádhernoST:)
06.01.2012 - 22:00
..kdepak výkřik řev..:)))
06.01.2012 - 21:58
Siorak: určitě s Můzami?Ne s čůzami?
06.01.2012 - 21:54
Moc pěkná myšlenka..ST
06.01.2012 - 21:53
WAYWARD: veličenstvo...Vás nedostihnou nás nedostanou:)
06.01.2012 - 21:50
Dobitá z okna vylitá
krutá ne realita:)Pěkné.
06.01.2012 - 21:40
..s troškou cukru přesně tak..:)St
06.01.2012 - 21:36
Mbonita: Tys pro mnohé ten šál:))Díky:)
1 ... 344|345|346|347|348|349|350|351|352 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku