Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
08.01.2012 - 19:10
:))
|
08.01.2012 - 18:52
Umíš:))
|
08.01.2012 - 18:50
Jenom blázen odešel by...st:)
|
08.01.2012 - 18:49
Zvláštně syrové:)..
|
08.01.2012 - 18:46
Moc pěkné:)
|
08.01.2012 - 18:43
Ekyelka:)ST
|
08.01.2012 - 17:39
to je mi jasný, ale:)
|
08.01.2012 - 17:37
..ta váza moc dobře jsi ji tam dala moc líbí:)..
|
08.01.2012 - 17:31
Nemělo to být krajinou těla 69? Dost dobrý na tak málo slov:)
|
08.01.2012 - 17:30
Čím zralejší...st..krásné verše nejen o vínku:)
|
08.01.2012 - 17:23
šuměnka: Jelikož žena šumných kvalit byla
s vůní šampusu mé ego odstřelila:)Děkuju:) |
08.01.2012 - 17:20
Krásné, sladké:))
|
08.01.2012 - 17:19
Co místo ze života zařadit do scifi?Moc pěkný:))ST
|
08.01.2012 - 17:13
Drž se zlatíčko, nádherná však bolavá krásnoST:)
|
08.01.2012 - 17:10
Dokud jsme milováni máme tu čest být i obdivováni:))ST
|
08.01.2012 - 17:06
by na ní neměli střevíčky ani žaludek?ST
|
08.01.2012 - 17:05
Verše nabízejí
mnoho k zamyšlení ST:) |
08.01.2012 - 17:04
Elisha: Na každou svi.. se voda vaří...pokud je pod kotlem zima pořádně ji zatop ty:)
|
08.01.2012 - 17:01
Tedy!Teprve teď mi dochází, že stále miluji:))St a děkuji..krásné verše pravdy plné:))
|
08.01.2012 - 16:56
Bíša: Ano životní jen ne z mého života:)Děkuji:))
|


