Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
06.01.2012 - 20:01
Kajuta: správně a ta jeho bílá fusekle se mi taky líbí:)
Turf je turf:))Dík
06.01.2012 - 19:52
Krutost některých hajzlů je bezmezná!!!St
06.01.2012 - 18:07
Vítej:)
06.01.2012 - 18:00
St..není co přidat,,je to plné..
06.01.2012 - 17:59
Kdo má hodně a chce víc...ode mne aspoň ST
06.01.2012 - 17:22
vlci, lovci hmm:)..
06.01.2012 - 16:56
Tak vítej:)Ať se ti tu líbí:)
06.01.2012 - 16:08
konec působivý velice..občas však vůbec potřeba velice..vůbec se nemusíte bát
vůbec se nemusíte hnát..a vůbec lišák tvoje verše rád:)
06.01.2012 - 15:41
Jůůů to je přírodní érotika:)
06.01.2012 - 15:01
Není co dodat:(ST
06.01.2012 - 14:51
Květka Š.: Místenky zdarma:)
06.01.2012 - 14:49
WAYWARD: Jak je to s tou potrefenou husou?
06.01.2012 - 14:18
střelkyně1: mi to připomělo také pohádku, polskou, animovanou..s modrým princem a zlou královnou:)
06.01.2012 - 14:13
Siorak: Kapka: Děkuju:)
06.01.2012 - 14:12
...a zní různé hlasy:)..
06.01.2012 - 13:49
Tedyyy já bejt chlap tak ti kukadla vykoukám:)))Krásně namlsané:)))ST
06.01.2012 - 13:40
jemně svatá..kouzelnoST:))
06.01.2012 - 13:30
Můj názor je, že každý autor ba každý člověk má svůj osobitý..te´d jak to napsat..prostě já tomu říkám pach, stopa, otisk..můžu říct, že pár autorů co zde píší mám pod kůží..a poznám je kdekoliv, ne všechny to nejde i přesto, že je mnoho kvalitních děl a skvělých autorek a autorů..nelze splynout s každým.Nekoukám na to kdo píše,ale co..někdy to lahodí uším,někdy srdci, duši jindy to má kouzlo myšlenky...a občas to má úplně vše..a to jsou díla těch co mám pod kůží:))
06.01.2012 - 13:03
Myslím, že u tebe se dá prominout, že víc píšeš, než čteš..píšeš nádherně..:)
06.01.2012 - 12:24
Krásnej pátek:)
1 ... 345|346|347|348|349|350|351|352|353 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku