Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
10.01.2012 - 16:49
Dočkáš se neboj:))..
10.01.2012 - 16:47
Moc pěkné:)
10.01.2012 - 16:46
...tohle bych jednou taky chtěla umět..krásnoSt:))
10.01.2012 - 16:32
ST..dnes bez keců:))
10.01.2012 - 16:21
:)
10.01.2012 - 16:20
pěkná:)
10.01.2012 - 16:19
Pěkně syrová hotovka:)St
10.01.2012 - 16:15
Pěkná:)
10.01.2012 - 16:08
kasparoza: Děkuju jen se divím, že zrovna tobě se nezaměnila písmenka L za K:)))
10.01.2012 - 16:02
Na terase vlka sluní sobě
druhou stranou stočen k tobě:)ST
10.01.2012 - 13:42
Tanec krásný
uvnitř šťastný ST
10.01.2012 - 13:41
Krásné, bolesti plné..
10.01.2012 - 13:38
Pěknýý a ten vzkaz pro ženu..Suprovej nápad:))
10.01.2012 - 13:32
Ráda si k tobě chodím pro úsměv:))..
10.01.2012 - 13:22
Hmmm Levandule ta se má:)))pro lišku se píše jen když ji najdou v kávě:))St za tu krásnost..
10.01.2012 - 13:18
Vyřčená věta dokáže pohladit, rozpálit, zranit
pomoci, ublížit, žel také zabít:(
09.01.2012 - 19:14
Špáďa: Mnohokrát děkuji a nápodobně:)))
09.01.2012 - 18:59
Zvládneš:)..hodně štěstí:)))
09.01.2012 - 18:58
Moc pěkné, krásné..St
09.01.2012 - 18:55
Na hledání nikdy pozdě:))..
1 ... 339|340|341|342|343|344|345|346|347 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku