Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 13:35
i ve skráních sních své kouzlo má:))
|
16.01.2012 - 13:33
Hmmm...hodně dobrý:)))ST
|
16.01.2012 - 13:32
Tak tohle je přímo strhující..pokud jsi to napsal po přečtení knihy, nebo shlédnutí filmu..prosím o název:)ST
|
16.01.2012 - 12:58
Má to hloubku života i smrti...ST
|
16.01.2012 - 12:53
nejsembásník: labuť: Děvčata děkuji:))
|
16.01.2012 - 12:49
OČI KOLUŠKŮ-nádhernoST...celkově s citem vybraná slova nádherná:))
|
16.01.2012 - 12:41
Káždý den pod města se dívám
každou noc stejný sen mívám jsem řidič Zelenka...jediná láska má jest podzemka:))ST |
16.01.2012 - 12:37
Pěkná:)
|
16.01.2012 - 12:36
Moc pěkné:)
|
16.01.2012 - 12:34
Opravdu zajímavé svlékání:))Pěkně napsáno..ST
|
16.01.2012 - 12:13
labuť: No to já bych tedy tam taky nerada:(Mylím do vzpomínek..příjemných loukou voňavých a ne do pr. :))
|
16.01.2012 - 12:10
Dobrý přítel, špatný pán:)Pěkné:)
|
16.01.2012 - 12:07
WAYWARD: Chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
!! |
16.01.2012 - 12:04
Vždy mne tvé verše kopnou úplně někam...hmm krása i když bolavost konce..prostě St
|
16.01.2012 - 12:02
..z nebe padá bílej prach
v dávnejch dobách biješ na poplach..ST |
16.01.2012 - 11:58
Život je těžký, ale stojí za to žít:))
|
16.01.2012 - 11:56
Květka Š.: Ňo občas i třikrát:))Dík, že jsi se zastavila:))
|
16.01.2012 - 10:59
PĚKNÝ!!!ST
|
16.01.2012 - 10:57
Moc pěkný..dám do záložky a přečtu ještě jednou:)ST
|
16.01.2012 - 10:53
St za tu plnost:))
|


