Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 13:35
i ve skráních sních své kouzlo má:))
16.01.2012 - 13:33
Hmmm...hodně dobrý:)))ST
16.01.2012 - 13:32
Tak tohle je přímo strhující..pokud jsi to napsal po přečtení knihy, nebo shlédnutí filmu..prosím o název:)ST
16.01.2012 - 12:58
Má to hloubku života i smrti...ST
16.01.2012 - 12:53
nejsembásník: labuť: Děvčata děkuji:))
16.01.2012 - 12:49
OČI KOLUŠKŮ-nádhernoST...celkově s citem vybraná slova nádherná:))
16.01.2012 - 12:41
Káždý den pod města se dívám
každou noc stejný sen mívám
jsem řidič Zelenka...jediná láska má
jest podzemka:))ST
16.01.2012 - 12:37
Pěkná:)
16.01.2012 - 12:36
Moc pěkné:)
16.01.2012 - 12:34
Opravdu zajímavé svlékání:))Pěkně napsáno..ST
16.01.2012 - 12:13
labuť: No to já bych tedy tam taky nerada:(Mylím do vzpomínek..příjemných loukou voňavých a ne do pr. :))
16.01.2012 - 12:10
Dobrý přítel, špatný pán:)Pěkné:)
16.01.2012 - 12:07
WAYWARD: Chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
!!
16.01.2012 - 12:04
Vždy mne tvé verše kopnou úplně někam...hmm krása i když bolavost konce..prostě St
16.01.2012 - 12:02
..z nebe padá bílej prach
v dávnejch dobách
biješ na poplach..ST
16.01.2012 - 11:58
Život je těžký, ale stojí za to žít:))
16.01.2012 - 11:56
Květka Š.: Ňo občas i třikrát:))Dík, že jsi se zastavila:))
16.01.2012 - 10:59
PĚKNÝ!!!ST
16.01.2012 - 10:57
Moc pěkný..dám do záložky a přečtu ještě jednou:)ST
16.01.2012 - 10:53
St za tu plnost:))
1 ... 329|330|331|332|333|334|335|336|337 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku