Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 19:28
Tomáš: Tedyy díkes..toto je mnohem lepší, než ten můj pokus:)Díky.
|
16.01.2012 - 19:09
Dobře inspiroval:)Je dobře, že máš..v sobě i venku:)
|
16.01.2012 - 19:06
To je hodně dobré..st
|
16.01.2012 - 19:04
buď zdráva..a´t se ti tu líbí:))Hezké dílko:))
|
16.01.2012 - 17:05
Nádherný..ST:)
|
16.01.2012 - 16:58
Suprová:)))Ale kožíšek si nechám:))
|
16.01.2012 - 16:54
Queer: :))Děkuju!
|
16.01.2012 - 16:54
Elisha: Noo právě..nemám ustláno:))
|
16.01.2012 - 16:32
Noo..těším se na další..
|
16.01.2012 - 16:25
Hmmm úrodná:)
|
16.01.2012 - 15:16
hloubavá: Jsem potěšena:))Děkuji!
|
16.01.2012 - 15:11
blue: Pokud zálusk na ocásek liščí máš:(..moc dobře, že utíkáš:))Dík.
|
16.01.2012 - 15:03
Hybridka22: Budu zdatná jak ty kočka..vydrápu mu příště očka:))Dík, že jsi se stavila:))
|
16.01.2012 - 14:46
To jde:)Pěkný o ničem.
|
16.01.2012 - 14:26
Taky se mi nechce skákat..kdybys navštívil naši střechu dám ti cucnout slivky...mám ji schovanou za komínem...stejně jako vzpomínky na mládí:))ST
|
16.01.2012 - 14:06
Maryje...: jo mizera jeden..ještě teď se mi ježí:))Díky:)
|
16.01.2012 - 14:05
Maryje...: velká pravda:)Děkuji.
|
16.01.2012 - 13:43
Maryje...: Děkuji:)))
|
16.01.2012 - 13:42
Siorak:Ježiš ty mi dáváš!!!Napotřetí přečtení..né tak to néni:(Taková prekérka...asi zalezu do nory:))
|
16.01.2012 - 13:38
E.T.Jane: Brr ještěže na tohle jsem už stará:)Dík za nyny komentík:))
|


